Chat with us, powered by LiveChat

Mezoterapia – Bezpieczeństwo

Marzy Ci zabieg, który poprawi kondycję Twojej cery bez użycia skalpela, a dodatkowo będzie go można wykonać w domu? Teraz jest to możliwe bowiem w naszej ofercie znajdziesz Dermapen, dzięki któremu mezoterapia igłowa nigdy nie była prostsza i bezpieczniejsza. 

Dlaczego zabieg mezoterapii?

Mezoterapia igłowa stała się w ostatnim czasie bardzo popularnym zabiegiem, na który coraz częściej decydują się nie tylko kobiety. Zabieg dostarcza naszej skórze właściwe substancje regenerujące, odżywcze i lecznicze, wskutek których na efekty nie musimy długo czekać. Podczas gdy zmagamy się z utratą kolagenu odpowiedzialnego za elastyczność naszej cery, zmarszczkami, bliznami, przebarwieniami, workami i cieniami pod oczami i wieloma innymi niedoskonałościami, domowy zabieg mezoterapii to idealne rozwiązanie.

Odmłodzenie skóry “magicznym piórem”

Wykonanie zabiegu mezoterapii z użyciem Dermapenu nigdy nie było prostsze dzięki jego lekkości i poręczności. Przez ekspertów z dziedziny medycyny estetycznej został nazwany “magicznym piórem” bowiem potrafi zdziałać cuda! Ze względu na opatentowane działanie pulsujących mikro igieł jest w stanie opóźnić, a nawet zatrzymać proces starzenia się naszej skóry. Według wielu lekarzy i kosmetologów jest to jeden z najlepszych zabiegów do odmłodzenia naszej skóry ponieważ mobilizuje ją do auto-odnowy. Dodatkowo jest bardzo mało inwazyjny, a to z kolei pozwala naszym klientkom w bezpieczny sposób wykonać go samodzielnie w domowym zaciszu bez utraty zbędnych środków finansowych. Urządzenie posiada 12 mikro igieł, a dzięki precyzyjnemu dobraniu grubości iniekcji, nasze nakłucia będą jeszcze bardziej precyzyjne i gęste.

Jak wygląda zabieg?

Domowy zabieg mezoterapii mikroigłowej z użyciem Dermapenu polega na tworzeniu na naszej skórze za pomocą 12 mikro igieł licznych kanalików, przez które wchłaniane są substancje odżywcze. Precyzyjna możliwość dobrania iniekcji od 0,25mm do 2,5 mm pozwala nam na pełną kontrolę podczas zabiegu. Poruszając się urządzeniem po części naszego ciała, którą poddajemy zabiegowi, tworzymy tzw. mikrourazy, to one przede wszystkim motywują naszą skórę do regeneracji i samoleczenia. Po zabiegu proces stanu zapalnego na naszej skórze utrzymuje się zazwyczaj od 1 do 3 dni. Czynniki wzrostu, które uwalniane są z naszych komórek krwi, doprowadzają do namnażania i wzrostu aktywności komórek skóry. Fibroblasty, które zostały pobudzone zaczynają produkować coraz więcej kolagenu, substancji odpowiedzialnych za nawilżenie naszej skóry oraz elastynę. Przez następne kilka miesięcy trwa proces odbudowy nowych tkanek aby w ostatecznej fazie doszło do remodelingu. To właśnie dzięki niemu nasza skóra staje się odpowiednio pogrubiona, elastyczna, nawilżona i zagęszczona. Regeneracja naszej skóry po zabiegu mezoterapii może zdawać się bardzo długim procesem, ale na efekty naprawdę nie trzeba długo czekać. Wiele klientek pierwsze z nich dostrzega już po jednym zabiegu.

Czy mezoterapia w domu jest bezpieczna?

Zabieg z wykorzystaniem naszego urządzenia Dermapen przynosi nie tylko spektakularne efekty, ale i jest zdecydowanie jedną z najbezpieczniejszych metod stosowanych w mezoterapii mikroigłowej. Dodatkowym plusem zabiegu w domu jest duża oszczędność naszych środków finansowych. W przeciwieństwie do mezoterapii wykonanej w domu, zabieg w salonie kosmetycznym będzie nas kosztował od 690 zł wzwyż.

Jak często powinno się wykonać zabieg?

U wielu klientek efekty pojawiają się bardzo szybko bowiem już po pierwszym zabiegu. Jednakże zaleca się wykonanie serii zabiegów od 3 do 6 w odstępach co 2 tygodnie. Wówczas spektakularne efekty jakie przyniesie nam mezoterapia utrzymają się od 6 do 12 miesięcy.

Co możemy nakłuwać?

Z pewnością do tego zabiegu zachęca fakt iż można mu poddawać kilka partii naszego ciała tj. twarz, szyja, dekolt. Nie da się zaprzeczyć natomiast, że dzięki swojej precyzyjności, najczęściej wykorzystywany jest do nosa, okolic oczu, policzków, okolic warg, brody oraz czoła. Dodatkowo jeżeli jesteśmy osobami zmagającymi się z cellulitem bądź rozstępami, zabieg możemy wykonać na całym obszarze naszego ciała.

Wskazania do wykonania zabiegu:

 • utrata elastyczności skóry
 • cera palacza
 • głębokie i utrwalone zmarszczki
 • rozstępy
 • cellulit
 • skóra zmęczona o szarym kolorycie
 • cera naczyniowa
 • skóra sucha i szorstka, wymagająca nawilżenia
 • cienie pod oczami
 • worki pod oczami
 • blizny
 • przebarwienia

Jakie efekty przynosi mezoterapia?

Każdy efekt zabiegu jest uzależniony od substancji aktywnej, która została wykorzystana podczas jego wykonywania. Jednakże dzięki niej możemy:

 • poprawić napięcie skóry
 • zredukować rozszerzone pory i zmarszczki
 • zmniejszyć widoczność cellulitu, blizn i rozstępów
 • usunąć przebarwienia
 • zredukować rozszerzone naczynka i pigmentację
 • nawilżyć, ujędrnić i wygładzić zwiotczałą skórę twarzy, szyi i dekoltu
 • naturalnie podnieść powiekę, policzki i kąciki ust
 • poprawić kontur twarzy
 • poprawić ukrwienie głowy- zatrzymać proces wypadania włosów

Sprawdź naszą ofertę urządzeń do mezoterapii mikroigłowej, a z pewnością doświadczysz na własnej skórze jak dobroczynnie zadziała na Twoją twarz i całe ciało! Ten zabieg nigdy nie był prostszy i bezpieczniejszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *