Chat with us, powered by LiveChat

Zalety codziennej pielęgnacji skóry twarzy przy użyciu szczoteczki sonicznej

Poprawa efektu wchłanialności kosmetyków

Bez wątpienia szczoteczki soniczne w ostatni czasie zrewolucjonizowały rynek i stały się nr. 1 w kwestii domowego oczyszczania skóry twarzy. Badania pokazują, że w przeciwieństwie do zwykłego mycia buzi, to małe urządzenie jest w stanie aż 6-krotnie mocniej oczyścić naszą cerę z wszelkich zanieczyszczeń. Dodatkowo szczoteczki usuwają nasz zbędny, martwy naskórek. To z kolei doprowadza do tego, że nasza cera jeszcze mocniej i łatwiej wchłania kosmetyki, stosowane podczas codziennej jej pielęgnacji.

Widoczna redukcja zmarszczek

Prawie stu procentowe oczyszczenie cery za pomocą szczoteczki sonicznej doprowadza nie tylko do tego, że skóra naszej twarzy jest nieskazitelnie czysta. Warto również dodać, że regularne jej stosowanie powoduje zmniejszenie się porów, widoczną redukcję zmarszczek. W efekcie stan naszej cery zdecydowanie polepsza się i wygląda ona na zdrowszą.

Oczyszczenie skóry twarzy

Jeżeli do tej pory uważałaś, że dbasz o cerę, bo codzienne jej mycie kosmetykiem i rękami wystarczy aby ją zupełnie oczyścić, to jesteś w błędzie. Szczoteczki soniczne potrafią to zrobić o wiele lepiej bowiem doprowadzają do prawie stu procentowego jej oczyszczenia. Połączenie tego urządzenia wraz z odpowiednim kosmetykiem daje gwarancję sukcesu czystej cery!

Wzmocnienie skóry

Dzięki regularnemu stosowaniu szczoteczek sonicznych wzmacniamy naszą skórę. Stosując urządzenie wykonujemy nim lekki, przyjemny i delikatny masaż, który z kolei pobudza mikrokrążenie naszej skóry. W konsekwencji staje się ona bardziej napięta, wygląda na zdrowszą, promienną oraz zostaje zmotywowana do procesu regeneracji.

Bestseller

Szczoteczki Soniczne

Szczoteczka soniczna MR-1595

199,99

Mniej widoczne pory

Używanie szczoteczek sonicznych jest przede wszystkim dedykowane osobom zmagającym się z trądzikiem oraz nadmierną ilości produkcji sebum. Dzięki właściwościom głębokiego oczyszczania potrafią doprowadzić do mniej widocznych porów oraz do zmniejszenia tłuszczenia się skóry.

Zdrowsza i promienna skóra

Dla jednych to tylko kolejny gadżet w kobiecej kosmetyczce. Tylko Ci, którzy zaznali jego dobrodziejstwa wiedzą ile korzyści płyną z jego stosowania. Dzięki głębokiemu oczyszczeniu nawet w tych głębszych warstwach naskórka, jakie oferują nam szczoteczki soniczne , nasza cera staje się o wiele bardziej zdrowsza i promienna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *