Mikrodermabrazja sposobem na problemy skórne twarzy

mikrodermabrazja diamentowa sprzęt 9

Mikrodermabrazja diamentowa

Z upływem lat możemy zauważyć pewne zmiany pojawiające się na naszej skórze. Zaczynamy dostrzegać liczne przebarwienia, blizny potrądzikowe, zaskórniki, rozszerzone pory czy płytkie zmarszczki. Każda z nas jednak marzy o idealnie wyglądającej cerze, która będzie po prostu zdrowa. Zabiegiem, który w ostatnich latach stał się dosyć mocno popularny, i który może nam pomóc z utrzymaniem cery w doskonałej kondycji jest mikrodermabrazja diamentowa. Na rynku kosmetycznym istnieją trzy rodzaje mikrodermabrazji tj. diamentowa, korundowa i tlenowa. Ta pierwsza zalecana jest osobom, które są posiadaczami delikatnej i wrażliwej cery.

Jak wygląda zabieg mikrodermabrazji?

Zabieg mikrodermabrazji diamentowej to nic innego jak mechaniczne ścieranie naszego naskórka. Uważa się, że w przeciwieństwie do innych tego typu terapii jest ona najmniej inwazyjna oraz nie powoduje żadnych niepożądanych powikłań. Urządzenie, którym jest wykonywany zabieg jest wyposażone w głowice ścierne pokryte diamentem oraz kompresor wytwarzający podciśnienie. Tak naprawdę owe głowice mogą posiadać bardzo różne wielkości, a wszystko zależy od obszaru naszego ciała, który chcemy poddać leczeniu. Zwykle urządzenia do mikrodermabrazji wyposażone są w wymienne filtry, co zwiększa higienę podczas zabiegu. Zabieg ten jest wspaniałą alternatywą dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na chemiczne ścieranie górnej warstwy naskórka z powodu alergii lub innych przeciwwskazań.

Cały zabieg mikrodermabrazji diamentowej polega na wytworzeniu ciśnienia, które uruchamia strumień kryształków diamentów. Te z kolei uderzają o naszą skórę i usuwają górne warstwy naskórka. Złuszczone warstwy są automatycznie zasysane i osadzają się w wymiennych filtrach urządzenia. Na szczęście na efekty nie trzeba długo czekać ponieważ są one widoczne już po pierwszym zabiegu. Nasza cera staje się zdrowsza, zostaje oczyszczona, nabiera większej jędrności oraz sprężystości, a co więcej poprawie ulega jej również mikrokrążenie. Mikrodermabrazja nie jest inwazyjna. Jej wykonanie nie jest skomplikowane, dlatego też można ją spokojnie wykonać samodzielnie w warunkach domowych

Mikrodermabrazja diamentowa – działanie

Zabieg mikrodermabrazji jest zbawienny dla naszej cery, która wymaga odświeżenia, oczyszczenia oraz ujędrnienia. Poddając się jej u kosmetyczki bądź wykonując ją samodzielnie w domu możemy uzyskać takie efekty jak:

 • nawilżenie skóry
 • zwiększenie produkcji elastyny oraz kolagenu odpowiedzialnego za jędrność naszej cery
 • większą wchłanialność kosmetyków stosowanych do codziennej pielęgnacji
 • poprawę mikrokrążenia
 • odnowę komórkową
 • oczyszczenie
 • wypełnienie drobnych zmarszczek
 • eliminację suchości, przebarwień oraz nadmiernego rogowacenia
 • zwiększenie zdolności obronnej skóry

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabieg mikrodermabrazji diamentowej zaleca się osobom, które posiadają delikatną, wrażliwą oraz podatną na zmiany alergiczne cerę. Z tego powodu szczególnie poleca się jej wykonywanie, zwłaszcza gdy zmagamy się z:

 • trądzikiem pospolitym
 • zmarszczkami
 • przebarwieniami
 • bliznami
 • poszarzałą skórą
 • rozstępami
 • zanieczyszczoną skórą

Wyjątkowe rozwiązanie

W ofercie BEAUTIFLY możecie znaleźć produkty przeznaczone do wykonania mikrodermabrazji diamentowej samodzielnie w domu. Dzięki jednorazowemu wydatkowi możecie oszczędzić sporo pieniędzy oraz kilkunastu wizyt u kosmetyczki i przeprowadzić ten niezwykle przyjemny i korzystny dla naszego zdrowia zabieg w dowolnym momencie. Mikrodermabrazja diamentowa BSSP05 charakteryzuje się solidnym wykonaniem, zawiera aż 3 tryby pracy oraz 8 wymiennych końcówek. Dzięki niemu efekty zabiegu będziesz mogła utrzymywać dzięki regularnie powtarzanym sesjom co wpływanie korzystnie na stan Twojej buzi!

W celu uporania się z wyżej wspomnianymi niedoskonałościami, powinniśmy wykonać około 10 zabiegów. Należy pamiętać jednak o odstępach czasowych między nimi, które nie mogą być krótsze niż tydzień, a dłuższe niż miesiąc. Uzyskane efekty zostaną z wami na dłużej, jeżeli utrzymacie odpowiednią regularność zabiegów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *