Szczoteczki soniczne dostępne na rynku — czym się kierować przy wyborze?

szczoteczki soniczne jaką wybrać

Szczoteczki soniczne są urządzeniem niezwykle skutecznym w codziennym oczyszczaniu twarzy i dają niesamowite efekty

Ten ciekawy przyrząd kosmetyczny, który służy pielęgnacji cery, pozwala oczyścić twarz 5 razy lepiej niż tradycyjne metody. To zasługa innowacyjnej technologii sonicznej T-sonic, która jest wykorzystywana podczas ich pracy – ta ciekawa metoda sprawia, że szczoteczka jest w stanie wykonać ogromną ilość pulsujących ruchów na minutę i jednocześnie usunąć wszelkie zanieczyszczenia, takie jak resztki makijażu czy złuszczony naskórek. Aktualnie na rynku wybór szczoteczek sonicznych jest mocno zróżnicowany – na jaką się więc zdecydować? I czym kierować się przy wyborze?

Indukcyjna, termalna szczoteczka soniczna do twarzy B-Clean

 

Dostosowanie do skóry

Bardzo ważnym czynnikiem podczas wyboru szczoteczki sonicznej jest jej dostosowanie do różnych rodzajów skóry. Każda cera jest inna i wymaga całkowicie odmiennej pielęgnacji – właśnie z myślą o indywidualnych potrzebach każdej skóry firma Beautifly stworzyła innowacyjną szczoteczkę B-Fresh. Jest to urządzenie posiadające kilka wariantów kolorystycznych. Każdy kolor dostosowany jest do innej cery. Szczoteczka purpurowa jest idealnym rozwiązaniem dla osób posiadających skórę normalną. Kolor miętowy sprawdzi się w przypadku skóry wrażliwej. Natomiast pudrowo różowa szczoteczka jest perfekcyjnym wyborem dla osób ze skórą tłustą i mieszaną.

Również układ wypustek znajdujący się na urządzeniach, jest inny we wszystkich modelach. Nie jest to przypadek – wszystkie te różnice wynikają z indywidualnych potrzeb skóry twarzy klientów.

Również model szczoteczki LUNA marki Foreo posiada 3 różne warianty, które są opracowane z myślą o różnych wymaganiach i rodzajach cery. Jednak w tych urządzeniach układ wypustek jest znacznie bardziej uniwersalny, co przy dłuższym stosowaniu może nie przynieść większych efektów.

Innowacyjne rozwiązania

Producenci szczoteczek sonicznych w swoich produktach wykorzystują ciekawe rozwiązania technologiczne. Stosując Beautifly B-Fresh w codziennej pielęgnacji, można uzyskać efekt odmładzania – jest to spowodowane funkcją tylnego obszaru masującego anti-aging. podczas regularnego stosowania może on szybko i skutecznie wpłynąć na zniwelowanie zmarszczek. Urządzenie te wykorzystuje również technologie T-Sonic, dzięki czemu jest w stanie stworzyć 8000 sonicznych pulsacji w ciągu 60 sekund. Ta opcja pozwala doskonale oczyścić i rozmasować skórę twarzy.

Foreo również korzysta z najnowszych możliwości technologicznych wykorzystywanych w pielęgnacji skóry twarzy. Ich urządzenia podobnie jak modele marki Beautifly wykorzystują funkcje anti-aging oraz technologie T-Sonic.

Ranking szczoteczek sonicznych do oczyszczania twarzy

Design, dostępność, cena

Szczoteczka soniczna marki Beautifly posiada bardzo ciekawy desing. Jest bardzo łatwa w obsłudze, a korzystanie z niej to czysta przyjemność. Dodatkowo, jest bardzo lekka i poręczna – jej kształt oraz wielkość zostały zaprojektowane tak, by korzystanie z urządzenia było intuicyjne i wygodne.

Wykonano ją z ultra-higienicznego silikonu medycznego, dodatkowo jest wodoodporna. B-Fresh jest dostępna w wielu sklepach stacjonarnych oraz internetowych, a jej cena jest bardzo przystępna, zwłaszcza w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku modelami.

Szczoteczka marki Foreo jest mała oraz praktyczna – nie jest jednak odpowiednio wyprofilowana, co może utrudnić jej używanie. Urządzenie jest dostępne w wielu różnych sklepach, jednak cena tej szczoteczki może wydawać się zawyżona – jest to jeden z droższych tego typu produktów obecnych na rynku.

W wyborze idealnej szczoteczki sonicznej możemy kierować się wieloma czynnikami. Każda szczoteczka może różnić się funkcjonalnymi właściwościami, dlatego powinniśmy odpowiednio dopasować ją do typu naszej skóry.

.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *