Szczoteczki soniczne dostępne na rynku — czym się kierować przy wyborze?

soniczne_czym_sie_kierować

Szczoteczki soniczne są urządzeniem niezwykle skutecznym w codziennym oczyszczaniu twarzy i dają niesamowite efekty

Ten ciekawy przyrząd kosmetyczny, który służy pielęgnacji cery, pozwala oczyścić twarz 5 razy lepiej niż tradycyjne metody. To zasługa innowacyjnej technologii sonicznej T-sonic, która jest wykorzystywana podczas ich pracy – ta ciekawa metoda sprawia, że szczoteczka jest w stanie wykonać ogromną ilość pulsujących ruchów na minutę i jednocześnie usunąć wszelkie zanieczyszczenia, takie jak resztki makijażu czy złuszczony naskórek. Aktualnie na rynku wybór szczoteczek sonicznych jest mocno zróżnicowany – na jaką się więc zdecydować? I czym kierować się przy wyborze?

Specjalny kod rabatowy na nasze szczoteczki to --> Peel%Pro

Indukcyjna, termalna szczoteczka soniczna do twarzy B-Clean

Szczoteczki soniczne muszą być wykonane z ultra-higienicznego silikonu medycznego oraz muszą być wodoodporne. Pamiętaj nie każde wibrujące szczoteczki są soniczne! Zwróć uwagę, że tańsze szczoteczki wibrujące nie oczyszczą Twojej cery, one jedynie po niej wibrują nie dając żadnego efektu.

Wszystkie szczoteczki, które znajdziesz w naszej ofercie są wykonane z ultra-higienicznego silikonu medycznego, są wodoodporne oraz posiadają 8000 pulsacji sonicznych T-sonic na minutę. 

 

Rewolucja na rynku szczoteczek sonicznych – B-CLEAN Thermal SPA 

Jak oszczędzić czas i dogłębnie oczyścić cerę? Wykorzystać możliwości 2 funkcji w 1 urządzeniu jaką daje Beautifly i szczoteczki B-Clean. Szczoteczki te jako jedyne szczoteczki na rynku posiadają technologię Thermal SPA. Temperatura ok 55°C sprawi, że cały Twój makijaż w połączeniu ze środkiem myjącym, którego zazwyczaj używasz rozpuści się, a cera cudownie się oczyści. B-Clean to oczyszczanie nowej generacji. 

Również układ wypustek znajdujący się na urządzeniach, jest inny we wszystkich modelach. Nie jest to przypadek – wszystkie te różnice wynikają z indywidualnych potrzeb skóry twarzy klientów. Szczoteczka B-Clean posiada 12 stref masujących oraz 8 poziomów intensywności pracy.

 

Innowacyjne rozwiązania

Producenci szczoteczek sonicznych w swoich produktach wykorzystują ciekawe rozwiązania technologiczne. Stosując Beautifly B-Clean w codziennej pielęgnacji, można uzyskać efekt odmładzania – jest to spowodowane funkcją tylnego obszaru masującego anti-aging. podczas regularnego stosowania może on szybko i skutecznie wpłynąć na zniwelowanie zmarszczek. Urządzenie te wykorzystuje również technologie T-Sonic, dzięki czemu jest w stanie stworzyć 8000 sonicznych pulsacji w ciągu 60 sekund. Ta opcja pozwala doskonale oczyścić i rozmasować skórę twarzy.

Górna część szczoteczki B-Clean wygina się pod kątem 30°. To sprawia, że szczoteczka dopasuje się idealnie do każdego kształtu twarzy i żuchwy! Dzięki temu domyjesz swój makijaż nawet w najbardziej opornych częściach twarzy.

 

Ranking szczoteczek sonicznych do oczyszczania twarzy

Design, dostępność, funkcjonalność.

Jeśli chcesz aby oczyszczanie cery stało się dla Ciebie przyjemnością Beautifly wychodzi na przeciw Twoim oczekiwaniom! B-Clean to najcichsza szczoteczka soniczna na rynku.

Dodatkowo posiada bazę ładowania indukcyjnego i będzie stanowiła przepiękny gadżet w Twojej łazience. Wodoodporność IPX7 gwarantuje, że możesz jej bez żadnych obaw używać pod prysznicem, a dodatkowa przyssawka do umocowania na ścianie ułatwi jej przechowywanie.

Szczoteczki soniczne to już totalny MUST HAVE w codziennej pielęgnacji skóry. Przy ich wyborze stawiaj na innowacyjne rozwiązania i funkcjonalność produktu. Szczoteczka soniczna B-Clean Beautifly posiada cechy, które zdecydowanie wyróżniają ją na całej konkurencji. To zdecydowany nr 1 w skutecznym demakijażu połączonym z oczyszczaniem cery! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *