Czy warto wykonywać zabiegi kosmetyczne w domu?

zabiegi kosmetyczne w domu beautifly

Wie­le ko­biet pró­bu­je prze­nieść za­bie­gi ko­sme­tycz­ne do wnę­trza swo­jego mieszkania, zaoszczędzając tym samym czas oraz pieniądze

SPA w zaciszu domowym to doskonały sposób na piękny wygląd i dobre samopoczucie każdego dnia. Warto jednak pamiętać, że nie wszystkie zabiegi kosmetyczne są bez­piecz­ne dla ama­to­rów i możliwe do wykonania przez każdą z nas, bowiem niektóre z nich po­win­ny być przeprowadzane wy­łącz­nie przez pro­fe­sjo­na­li­stów.

Przykłady zabiegów kosmetycznych, które bez obaw możesz wykonać w domu za pomocą urządzeń Beautifly:

Peeling kawitacyjny – jest zabiegiem bardzo delikatnym, przeznaczonym dla osób u których wykluczono inne metody złuszczania naskórka. Osoby, które cierpią na nadmierne zanieczyszczenie cery, mogą bez większych obaw poddać się temu zabiegowi, ponieważ jest on bezinwazyjny. Peeling kawitacyjny często stosuje się w celu przygotowania naszej cery do innych zabiegów. Warto dodać, że podczas zabiegu wykonywany jest też mikromasaż skóry, który poprawia jej dotlenienie, a także pobudza produkcję kolagenu i stymuluje metabolizm komórek.

Peeling kawitacyjny B-Scrub PRO

Mikrodermabrazja – to zabieg, który cieszy się coraz większym powodzeniem zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Umożliwia on szybkie i proste odżywienie, odmłodzenie i regenerację skóry. Zabieg można wykonywać na całym ciele. Mikrodermabrazja jest zabiegiem złuszczającym dla osób, które nie mogą stosować peelingów chemicznych oraz mających przeciwwskazania do zabiegów z wykorzystaniem prądów lub ultradźwięków.
Mezoterapia – zabieg zdobywający coraz większą popularność, który polega na dokonywaniu mikronakłuć w celu odnowienia skóry. Urządzenie do mezoterapii dociera do warstwy właściwej skóry i działa głębiej niż urządzenie do mikrodermabrazji. Te drobne uszkodzenia powodują, że skóra uruchamia swoje mechanizmy obronne – zaczyna produkować kolagen i elastynę, które mają za zadanie odbudowę uszkodzonych tkanek. Dzięki temu, komórki skóry odbudowują się, tworząc mocniejszą i bardziej elastyczną warstwę.

Mikrodermabrazja diamentowa B-Derma PRO

 

Oczyszczanie twarzy szczoteczkami sonicznymi – szczoteczka soniczna dla różnych typów cery to idealny dodatek, który uzupełnia nasz codzienny, tradycyjny proces oczyszczania twarzy. Dzięki codziennemu stosowaniu szczoteczki sonicznej, nasza skóra twarzy staje się jędrniejsza, napięta i odmłodzona. Szeroka powierzchnia szczoteczki sonicznej pozwala na szybkie i dokładne przeprowadzenie oczyszczania twarzy.

Indukcyjna, termalna szczoteczka soniczna do twarzy B-Clean

 

Laser kosmetyczny – niezwykle poręczny i prosty w obsłudze laser kosmetyczny B-Shine to nowoczesne urządzenie do domowego pozbycia się irytującego owłosienia, wyleczenia trądziku oraz wyraźnego odmłodzenia skóry. Wiązka światła lasera skutecznie dociera do jąder komórkowych włosa dzięki melaninie tym samym doprowadzając do programowanej śmierci komórek. Dzięki temu możemy cieszyć się zmniejszeniem owłosienia i skuteczną jego likwidacją.

Wielofunkcyjny laser kosmetyczny B—Shine

 

Domowe zabiegi kosmetyczne to ogromne ułatwienie dla każdej kobiety, która chce cieszyć się czystą, zdrową i promienną skórą. Warto jednak pamiętać, aby dobierać je adekwatnie do rodzaju cery.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *