Informacje o firmie

Marka Beautifly na polskim rynku prężnie działa od 2017 roku. Swoją główną siedzibę posiada w Rzeszowie, biuro administracyjne w Warszawie oraz biuro wraz z magazynami w okolicach Wrocławia. 

Biuro projektowe Beautifly dostarcza starań aby każda pojedyncza sztuka produktów sygnowanych znakiem marki poddawana była testom jakościowym. Ekipa projektantów i grafików dba o wizualne cechy produktów, a także walory użyteczności. Dzięki importowi zagranicznych rozwiązań i podzespołów możliwa jest synergia wysokiej jakości produktu z niską ceną i łatwą dostępnością.

Na przestrzeni swojej działalności firma otrzymała niezbędne certyfikaty jakości, takie jak CE, czy RoHS. 

Wysyłka towarów odbywa się z magazynów w Rzeszowie lub Wrocławiu co gwarantuje ekspresową dostawę na terenie całej Polski. Serwisowanie sprzętu, naprawy gwarancyjne odbywają się w Rzeszowie.

W swojej ofercie Beautifly posiada głównie elektronikę beauty.

Nasza strona wykorzystuje pliki typu cookie.
Strona wykorzystuje pliki typu cookie w celach reklamowych, analitycznych oraz do oferowania funkcji społecznościowych. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zapisywanie plików na Państwa urządzeniu, powinni Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdą Państwo w Polityce Prywatności

[link do poniższej polityki prywatności]
Zgadzam się
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel