Depilator IPL – jak działa?

eng-ico-peeling-kawitacyjny-home2
Depilator IPL to urządzenie, które kobiety po prostu pokochały. Jeszcze do niedawana technologia światła IPL była dostępna wyłącznie w salonach kosmetycznych, a dzisiaj każda z nas może skorzystać z niego w domu, skutecznie pozbywając się zbędnego owłosienia. Jak to działa?

Depilator laserowy IPL – prosty w obsłudze i dostępny dla każdego

Depilacja odbywa się poprzez naświetlanie skóry za pomocą widzialnego, pulsującego światła. Wnika ono głęboko w skórę, docierając aż do cebulki. Z czasem światło IPL doprowadza do jej całkowitego rozpadu, a wcześniej utrudnia jej odradzanie się. Włoski stają się rzadkie, mniej widoczne, a po wielu zabiegach skóra jest po prostu idealnie gładka. Możemy zapomnieć o tradycyjnej depilacji za pomocą maszynek lub wosku.

Czy depilatory IPL są skuteczne?

Tak! Już po czterech stosowaniach efekty będą widoczne, a wybrany obszar skóry gładszy. Zabieg należy powtarzać mniej więcej co cztery tygodnie, ale z czasem przestanie być to konieczne. Ważne, aby przed użyciem dokładnie oczyścić skórę – nie powinno być na niej żadnych kosmetyków ani środków pielęgnacyjnych. Po depilacji należy skórę odpowiednio nawilżyć i nie wystawiać jej na działanie promieni słonecznych.

Depilator IPL opinie

Dlaczego opinie są tak pozytywne i czy na pewno sprawdzone? Przede wszystkim, światło IPL to technologia opracowana i przetestowana przez specjalistów. Jest w pełni bezpieczna i rzeczywiście oddziałuje na cebulki włosów. Depilator IPL poradzi sobie z owłosieniem na twarzy, w okolicach bikini, na nogach i pod pachami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.