Depilator laserowy – gdzie kupić najtaniej?

Stwierdzenie, że za wysoką ceną nie zawsze idzie jakość, nie jest odkrywcze, ale trafne. Wiele osób przekonało się, że lepsze są produkty z polecenia – wypróbowane, przetestowane przez zwykłych konsumentów, niż te markowe, pojawiające się w licznych reklamach, atakujących nas z każdej strony w internecie, radiu, telewizji, na bilbordach rozstawionych w miastach.

Jak więc wybrać najtańszy i zarazem najlepszy depilator laserowy IPL?

Używając porównywarkę cen takich jak Ceneo czy Skąpiec możemy faktycznie znaleźć sklepy internetowe z najlepszą ofertą cenową. Jednak, jeśli przyjrzeć się bliżej, najniższa cena nie zawsze jest najlepszym kryterium wyboru. Dlaczego? Porównywarki internetowe nie biorą pod uwagę wielu istotnych czynników, jak liczba funkcji depilatora laserowego, dodatkowe akcesoria, parametry techniczne. Te zaś są kluczowe, by ocenić, ile tak naprawdę wart jest produkt.

Depilatory laserowe IPL marki Beautifly

Flagowy model marki, bestsellerowy depilator laserowy IPL B-Shine ICE to urządzenie, które oprócz depilacji laserowej oferuje fotoodmładzanie oraz leczenie trądziku. Użyta w tym niepozornym urządzeniu technologia PHOTON pozwala przeprowadzić szybko i bezboleśnie 3 różne zabiegi przy użyciu tylko jednej lampy w 6 trybach pracy, która starcza na 20-30 lat użytkowania. Konkurencyjne urządzenia w podobnych cenach nie posiadają dodatkowych funkcji, a jeśli już je mają, nie są tak wygodne w użyciu – musisz w uciążliwy sposób wymieniać lampy, by przejść się między trybami. W B-Shine ICE przełączasz tryby za pomocą nowoczesnego dotykowego ekranu. Internetowy sklep marki oferuje kilka różnych modeli depilatora laserowego – w zależności od indywidualnych potrzeb możemy zdecydować się na bestseller IPL B-Shine ICE lub urządzenie bardziej podstawowe, jak B-Glammi czy IPL B-Lumi Blush. Dodatkowo przesyłka zakupów powyżej 300 zł jest darmowa, co jest dodatkową oszczędnością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.