Depilator laserowy – ile powinien mieć impulsów?

Jaki depilator laserowy wybrać i czym się kierować? To ważne pytanie przed dokonaniem zakupu. Na pewno istotną kwestią są parametry techniczne urządzenia – w tym jego moc i liczba impulsów świetlnych.

Depilatory laserowe IPL marki Beautifly

Depilatory laserowy marki Beautifly jak IPL B-Shine ICE, IPL B-Shine Blush, IPL B-Shine PRO i inne, to urządzenia najnowszej generacji i prawdziwy bestseller marki. Jedna lampa posiada aż 500 000 impulsów, które starczają na 20, a nawet 30 lat użytkowania. Depilator laserowy to inwestycja na lata.

Bestseller – depilator laserowy IPL B-Shine ICE

To najchętniej kupowany depilator IPL Beautifly. Jego lampa wykonana jest z szafirowego kryształu klasy medycznej, który jest jednym z najbardziej wytrzymałych materiałów na ziemi, przez co przypadkowe uszkodzenie lampy nie jest możliwe. Szafir ma zastosowanie w najbardziej zaawansowanej technologii jak smartfony, profesjonalne kamery oraz urządzenia medyczne. Dodatkowo moc urządzenia – 26 J/cm, jest bezkonkurencyjna, to największa moc wśród wszystkich urządzeń IPL na rynku.

Co na to konkurencja?

Konkurencyjne depilatory laserowe w podobnej cenie (a nawet te droższe) posiadają mniej impulsów, niż urządzenia marki Beautifly, od kilkudziesięciu do nawet kilkuset tysięcy impulsów świetlnych. Co za tym idzie – ich żywotność jest krótsza. To jeden z wielu argumentów przemawiających za produktami Beautifly.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.