Depilator laserowy – jakie urządzenie jest najlepsze?

Popularność domowych depilatorów laserowych sprawiła, że możemy znaleźć wiele takich urządzeń na rynku, a konkurencja wciąż rośnie. Jaki depilator laserowy wybrać? Na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Depilator laserowy IPL B-Shine ICE

Ten bestseller Beautifly nie ma sobie równych na rynku. IPL B-Shine ICE, jest w stanie zastąpić kilka zabiegów kosmetycznych – depilację laserową, fotoodmładzanie skóry oraz leczenie trądziku z usuwaniem niedoskonałości skóry. Konkurencyjne urządzenia w podobnych cenach nie posiadają tych dodatkowych funkcji, a jeśli już któreś mają, nie są tak wygodne w użyciu – musisz w uciążliwy sposób wymieniać lampy, by przejść się między trybami. W B-Shine ICE przełączasz tryby za pomocą nowoczesnego dotykowego ekranu. Co jeszcze jest warte uwagi – Beautifly gwarantuje, że urządzenie jest skuteczne nawet do jasnych włosów. Ponadto depilatory laserowe marki Beautifly, w tym oczywiście jak IPL B-Shine ICE, posiadają bardzo żywotne lampy – aż do 500 000 impulsów, które starczają na 20, a nawet 30 lat użytkowania. Depilator laserowy to inwestycja na lata.

Kiedy zauważę efekty?

Tak naprawdę pierwsze, choć skromne, efekty używania IPL B-Shine ICE dostrzeżesz po 2 zabiegu. Po każdym zabiegu depilacji zmniejsza się gęstość włosów, a po kilkukrotnym naświetleniu cebulki włosa zostają stopniowo osłabione, w rezultacie ulegają uśpieniu, co zapobiega kolejnej fazie wzrostu włosów. Depilacja laserowa nie jest zabiegiem nieodwracalnym. Jeśli całkowicie przestaniesz używać depilatora, cebulki włosów ponownie się uaktywnią. Zaleca się naświetlanie depilatorem wybranych miejsc raz do dwóch razy w tygodniu przez około dwa miesiące. Po 4 tygodniach stosowania zauważysz zdecydowaną redukcję owłosienia – nawet do 93% mniej włosów, a te, które wyrastają, są dużo słabsze. Po kolejnych czterech tygodniach, czyli 8 łącznie, redukcja włosków będzie już na poziomie 95%, a po 12 tygodniach może podskoczyć nawet do 98%. Zazwyczaj do uzyskania pełnego efektu potrzebne jest od 7 do 9 zabiegów. Pierwsze 3 zabiegi wykonuj raz w tygodniu. Zabiegi od 4 do 9 wykonuj co 2-3 tygodnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.