Depilator laserowy – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybór depilatora laserowego może być trudny – na rynku pełno jest urządzeń tego typu, różniących się między sobą parametrami, funkcjami, dodatkowymi akcesoriami i przede wszystkim ceną. Jak rozpoznać, że ten depilator laserowy to właśnie TEN? Jaki depilator laserowy wybrać? Czym się kierować? Oto kilka istotnych kwestii.

Parametry depilatora laserowego

W informacjach na temat urządzenia można wiele znaleźć. Warto przeczytać o urządzeniu przed jego zakupem. Istotnymi parametrami przy zakupie depilatora laserowego jest liczba impulsów świetlnych, moc urządzenia, na jak długie użytkowanie został przewidziany depilator i czy posiada dodatkowe funkcje wpływające na użytkowanie lub komfort podczas zabiegu – na przykład chłodzenie, czujniki koloru skóry.

Cena w stosunku do tego, co oferuje nam depilator

Są urządzenia posiadająca jedynie podstawową funkcję – depilację, ale są też takie oferujące kilka zabiegów rodem z najdroższego salonu kosmetycznego w mieście, zamkniętych w jednym urządzeniu. Czasem płacimy więcej myśląc, że wybierając znaną na rynku markę wybieramy lepsze jakościowo urządzenie. Niestety w dzisiejszych czasach często płacimy za sam fakt, że kupujemy markowy produkt Zamiast dać się wciągnąć w tę marketingową grę, warto sobie porównać co oferuje na przykład marka Beautifly. Flagowy depilator laserowy Beautifly – IPL B-Shine ICE, jest w stanie zastąpić kilka zabiegów kosmetycznych – depilację laserową, fotoodmładzanie skóry oraz leczenie trądziku z usuwaniem niedoskonałości skóry. Konkurencyjne urządzenia w podobnych cenach nie posiadają tych dodatkowych funkcji, a jeśli już któreś mają, nie są tak wygodne w użyciu. Często należy w uciążliwy sposób wymieniać lampy, by przejść się między trybami. W B-Shine ICE przełączasz tryby za pomocą nowoczesnego dotykowego ekranu.

Opinie użytkowników

Niezawodną metodą, aby przed zakupem sprawdzić, czy urządzenie spełni nasze oczekiwania, jest sprawdzenie opinii, jakie wystawili na ten temat użytkownicy. Bo kto lepiej opowie o prawdziwej wartości depilatora laserowego jak nie osoby, które przetestowały urządzenie lub używają go regularnie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.