Dlaczego trzeba regularnie złuszczać naskórek i na jaki peeling się zdecydować?

Złuszczanie skóry to ważny etap w pielęgnacji. Zapobiega zatykaniu porów i powstawaniu zmarszczek oraz sprawia, że skóra staje się gładka i promienna. Co to jest peeling i jak dobrać go do odpowiedniego typu skóry? Podpowiadamy jak zwiększyć skuteczność swoich zabiegów pielęgnacyjnych. 

Co to jest peeling i jak go wykonać

Zacznijmy od podstaw – co to jest peeling? Jest to zabieg, który ma zadanie usunąć warstwy martwych komórek naskórka. Efektem jest rozjaśnienie przebarwień oraz spłycenie drobnych zmarszczek. Poprawia również przepuszczalność skóry dla różnego rodzaju preparatów. Kremy, toniki itp. po usunięciu warstwy martwych komórek mogą swobodnie się wchłaniać. Głębokie złuszczanie naskórka w domu poprawia także ukrwienie skóry oraz pobudza ją do regeneracji. Stymuluje przy okazji produkcję włókien kolagenowo – elastynowych. Dzięki temu skóra jest gładka i promienna.

Jakie są rodzaje peelingów?

Obecnie na rynku kosmetycznym mamy do wyboru wiele rodzajów peelingów do twarzy, między innymi:

  • peeling mechaniczny – najpopularniejszy rodzaj peelingu dostępny w każdej drogerii. Zawiera granulki, które w mechaniczny sposób ścierają martwy naskórek. Do wyboru mamy peelingi grubo- i drobnoziarniste. Można je samodzielnie wykonać w domu, mieszając żel do twarzy z cukrem lub kawowymi fusami. Co ile robić peeling twarzy w tym przypadku? W zależności od potrzeb jeden lub dwa razy w tygodniu,
  • peeling enzymatyczny do twarzy – składa się z substancji, które chemicznie złuszczają martwy naskórek, rozpuszczając go. Zwykle zawiera enzymy pochodzące z owoców lub syntetyczne;
  • peeling peel off – występuje w postaci maseczki, którą rozprowadza się na twarzy i pozostawia do wyschnięcia. Ściągając ją, odrywamy warstwę martwego naskórka;
  • peeling kwasowy – jest niezwykle silny, dlatego zabieg powinien wykonywać dermatolog lub kosmetyczka, którzy dobiorą odpowiedni kwas oraz częstotliwość zabiegów. Co ile robić peeling twarzy tą metodą? W zależności od wskazań specjalisty odbywa się to co 14-21 dni, zazwyczaj jesienią lub zimą. Po wykonaniu zabiegu skóra nie powinna być narażana na promienie słoneczne. Trzeba również pamiętać o codziennym stosowaniu filtra UV;
  • peeling kawitacyjny – pozwala wykonać głębokie złuszczenie naskórka w domu za pomocą urządzenia emitującego ultradźwięki; 
  • mikrodermabrazja diamentowa – polega na ścieraniu warstw martwego naskórka za pomocą urządzenia wyposażonego w głowice pokryte kryształkami diamentu. Pozwala na bardzo precyzyjne usunięcie martwego naskórka, bez naruszania pełnowartościowych komórek. 

Peeling kawitacyjny B-Scrub PRO

699,00 

OFERTA SPECJALNA, B-Scrub PRO! KLIKNIJ TUTAJ!

  • Wielofunkcyjny peeling kawitacyjny
  • Wysoka częstotliwości wibracji 29 kHz
  • Jonoforeza dodatnia
  • Jonoforeza ujemna – wtłacza składniki aktywne zawarte w kosmetykach
  • Elektrostymulacja, tryb ANTI-AGING – funkcja ujędrniających mikroprądów EMS wysokich i niskich
  • Światło fotonowe (niebieskie i czerwone)
  • 5 trybów pracy
  • Wodoodporność IPX5
  • Ładowanie indukcyjne
  • Inteligentny timer, sterowanie jednym przyciskiem
  • Najskuteczniejszy w walce z przebarwieniami, zaskórnikami, zmarszczkami i mało jędrną skórą
  • Do każdego rodzaju skóry
Czytaj dalej

Jak dobrać peeling do typu skóry?

Peeling twarzy – efekty po jego regularnym stosowaniu są bardzo szybko widoczne. To, jaki sposób eliminacji martwego naskórka wybierzemy, zależy od typu i kondycji skóry. Do cery normalnej można używać każdego rodzaju peelingu. Jednak w przypadku problemów z trądzikiem czy występowaniem stanów zapalnych na skórze, a także wówczas, gdy skóra jest wyjątkowo cienka i delikatna, lepiej zrezygnować z peelingów mechanicznych. Mogą one powodować podrażnienia i potęgować rozprzestrzenianie się stanów zapalnych. W tych przypadkach najlepiej sprawdzi się delikatny peeling enzymatyczny. 

Jeśli zmagasz się z przebarwieniami i bliznami, codzienny peeling twarzy nie jest rozwiązaniem, a nawet może zaszkodzić. Najlepiej udać się na serię zabiegów kwasami lub mikrodermabrazję diamentową. Również przy skórze ze zmarszczkami i oznakami starzenia, dobrze jest wybrać mikrodermabrazję lub peeling kawitacyjny – zabiegi te spłycą zmarszczki i sprawią, że skóra będzie wyglądać młodziej. Warto zwrócić uwagę na innowacyjny produkt – Peeling kawitacyjny B-Scrub PRO, który posiada takie funkcje jak: jonoforeza, ultradźwięki oraz ujędrniające prądy EMS. Pozwala na głębokie złuszczanie naskórka w domu, dzięki czemu jest jednym z coraz częściej i chętniej wybieranych produktów. Warto poświęcić mu nieco więcej uwagi i przybliżyć działanie, efekty, wskazania oraz przeciwwskazania. 

Co to jest peeling kawitacyjny?

Co to jest peeling kawitacyjny, zwany często po prostu kawitacją? Jest to bardzo dogłębny sposób oczyszczania skóry. Choć działa na głębokie warstwy naskórka (złuszcza go), to jest to zabieg delikatny. Sekretem jest zjawisko fizyczne, polegające na zamianie substancji ciekłej w gaz. W ten sposób powstają mikrobąbelki, które dosłownie odklejają martwy naskórek. Dlatego skórę przed zabiegiem należy zwilżyć: wodą lub tonikiem. Peeling kawitacyjny wspaniale sprawdza się do stosowania na twarz, szyję i dekolt. Dzięki zabiegowi w łatwy, bezbolesny i nieinwazyjny sposób pozbywamy się zrogowaciałego naskórka, odsłaniając nowy.

Regularny peeling twarzy – efekty po kawitacji twarzy są niemal od razu widoczne. Zabieg stosowany jest także w celu zwiększenia wchłanialności produktów kosmetycznych, takich jak kremy i serum. To sposób alternatywny do manualnego peelingu, który oczywiście również ma swoje zalety. Przy wykonywaniu peelingu kawitacyjnego usuwamy resztki makijażu, wszelkie bakterie, zrogowaciały naskórek, tak więc jest to oczyszczanie skóry w sposób kompleksowy. To jednak nie wszystko – kawitacja przeciwdziała też namnażaniu się bakterii i grzybów. Ponadto doskonale wpływa na krążenie krwi w obszarach poddawanych działaniu kawitacyjnemu, dotlenia skórę i przywraca jej sprężystość. Peeling kawitacyjny można wykonać zarówno w gabinecie kosmetycznym, jak i w domowym zaciszu. Beautifly oferuje urządzenie, dzięki któremu domowy zabieg będzie tak samo skuteczny, jak ten wykonany w gabinecie. Oczywiście mowa o Peeling B-Scrub PRO

Dla kogo przeznaczony jest peeling kawitacyjny?

Co ile robić peeling twarzy i kto może się na niego zdecydować? Każda skóra, niezależnie od wieku, typu czy rodzaju, wymaga od czasu do czasu złuszczenia. Z tego względu jest to zabieg wskazany dla każdej cery, który wykonuje się zazwyczaj co 3-4 tygodnie. Biorąc pod lupę cerę tłustą, która bądź co bądź zmaga się z trądzikiem, zaskórnikami, błyszczeniem, jest to zabieg bardzo wskazany. W efekcie może on przynieść wiele korzyści. To jeden ze sposobów walki z uciążliwymi dolegliwościami i objawami cery tłustej oraz trądzikowej. Peeling twarzy – efekty można szybko zauważyć. Cera sucha, lub taka, która jest szara, pozbawiona blasku i kolorytu, również bardzo skorzysta na tej metodzie oczyszczania. Już po pierwszym zabiegu skóra nabierze koloru i będzie wyglądała na bardziej wypoczętą.

Opisaliśmy już co to jest peeling kawitacyjny, jednak nie wymieniliśmy wszystkich jego zalet. Kawitacja stosowana na skórze skłonnej do przebarwień w sposób regularny również będzie pomocą i ratunkiem. Kluczem do sukcesu jest systematyczność. Musimy zatem pamiętać, że dolegliwości nie pojawiły się z dnia na dzień i z dnia na dzień także nie znikną. W przypadku problematycznej cery najważniejsza jest cierpliwość, a efekty na pewno się pojawią. Warto w tym miejscu wspomnieć, że niezależnie od tego, z jakim problemem się zmagasz, zabieg jest bezbolesny. Głębokie złuszczanie naskórka w domu z pomocą urządzenia Beautifly jest proste i intuicyjne. Wspomniany model wykorzystuje moc sonicznych mikrowibracji. Dodatkowo jest także lekki i wygodny w użyciu. Peeling kawitacyjny jest więc rewelacyjnym rozwiązaniem dla każdego, komu zależy na pięknym wyglądzie także bez makijażu. To oczywiste, że w im lepszej kondycji jest cera, tym lepiej czujemy się i wyglądamy. Dzięki temu zabiegowi staje się to możliwe – i to dosłownie od ręki!

Peeling kawitacyjny a wygładzanie zmarszczek

Czas wytoczyć cięższe działa. Co Wy na to, że peeling do twarzy kawitacyjny wygładza zmarszczki? Dzieje się tak dlatego, że nakładane preparaty przeciwzmarszczkowe mają szansę wniknąć bardzo głęboko w kolejne warstwy skóry. To zasługa mikro masażu, czyli sprężaniu i rozprężaniu struktur komórkowych oraz mikroprądów EMS. Dzięki poprawie mikrokrążenia i aktywowaniu pompy sodowo-potasowej, proces odnowy komórkowej zostaje znacznie przyspieszony. Po głębokim złuszczeniu naskórka w domu za pomocą kawitacji komórki dostają porcję tlenu i odżywczych substancji, dzięki czemu otrzymujemy efekty spłycenia zmarszczek.

Tutaj należy świadomie i odpowiedzialnie podejść do kwestii wyboru preparatów, które podbiją efekt peelingu twarzy. Dobrze byłoby, gdyby były to środki wodniste, czy żelowe. Dzięki jednemu tylko urządzeniu możemy oczyścić skórę, pozbyć się uciążliwych zaskórników, odzyskać blask, podać skórze solidną dawkę witamin i na koniec wygładzić zmarszczki. Możemy poprawić naszą urodę w prosty sposób, bez żadnych kosztownych, inwazyjnych i skomplikowanych zabiegów medycyny estetycznej.

Przebieg peelingu kawitacyjnego 

Już wiesz co to jest peeling kawitacyjny, jak działa i jakie przynosi korzyści, kiedy regularnie się po niego sięga. Sam zabieg jest w pełni bezpieczny, jednak trzeba świadomie się do niego przygotować, aby uzyskać pożądane, satysfakcjonujące efekty. Podstawą jest zmycie makijażu (jeśli jest), a następnie umycie skóry żelem i przemycie jej tonikiem. Oczyszczenie skóry w miejscu zabiegu to bardzo ważny etap. Przed przyłożeniem łopatki urządzenia do kawitacji, skórę należy bezwzględnie zwilżyć. Może to być woda, ale także sól fizjologiczna lub tonik (bez zawartości alkoholu w składzie). 

Płaską końcówkę urządzenia przykłada się delikatnie do skóry, a następnie spokojnie i powoli przesuwa ją po twarzy, szyi lub dekolcie, w szczególności uwzględniając załamania na skórze, takie jak skrzydełka nosa. Przy oczyszczaniu warto skupić się przede wszystkim na strefie T, tj. czole, nosie i brodzie – to właśnie w tych miejscach najczęściej tworzą się zaskórniki, tam również wydziela się największa ilość sebum. W domowych warunkach wystarczy, by zabieg trwał 5 minut. Nie jest wskazane, aby za pomocą tej techniki decydować się na codzienny peeling twarzy. W przypadku, gdy cera jest normalna, peeling kawitacyjny wystarczy wykonać raz w miesiącu. Jednak w przypadku problematycznej cery, można go powtarzać 1, a nawet 2 razy w tygodniu. Po zakończeniu oczyszczania, skórę należy przemyć dokładnie wacikiem nasączonym tonikiem – w ten sposób zbierzesz odklejony martwy naskórek i przygotujesz ją na przyjęcie składników odżywczych z preparatów pielęgnacyjnych. Na tak przygotowaną skórę możesz zastosować krem witaminowy lub lek, który wtłoczysz za pomocą jonoforezy. 

Co to jest jonoforeza?

Peeling twarzy – efekty po kawitacji szybko i skutecznie można zwiększyć, sięgając po jonoforezę. Polega na wprowadzeniu w skórę przy użyciu urządzenia jonów, które działają na nią zbawiennie. Do wykonania zabiegu można użyć jedynie leków lub preparatów, które dysocjują. Dysocjacja elektroniczna (w skrócie) wywołuje rozpad związków chemicznych na jony dodatnie i ujemne. Jony zbierają się w okolicy sieci naczyń krwionośnych, skąd zostają rozprowadzone biegiem krwi.

Podczas korzystania z urządzenia można odczuwać mrowienie czy metaliczny posmak w ustach – jest to absolutnie naturalny objaw. Jak należy przygotować się do wykonania zabiegu? Pierwszym, bardzo ważnym krokiem jest oczyszczenie skóry i jej dezynfekcja. Przygotowujemy sprzęt, nakładamy lek, produkt, związek chemiczny i przystępujemy do zabiegu, w międzyczasie kontrolując odczucia. Na zabieg jonoforezy powinniśmy poświęcać około 5 minut raz w tygodniu.

Jest kilka wskazań do przeprowadzenia tego zabiegu. Należą do nich przede wszystkim:

  • blizny;
  • trądzik różowaty;
  • trądzik pospolity;
  • zwiotczenie mięśni;
  • blizny. 

To właśnie w tych przypadkach jonoforeza daje fantastyczne rezultaty.

Oprócz tego należy wspomnieć o zagrożeniach i sytuacjach, kiedy wykonanie zabiegu nie jest wskazane. Przede wszystkim zaliczane są do nich:

  • ciąża,
  • stany ropne w jamie ustnej,
  • nowotwory,
  • metalowe elementy na ciele oraz w organizmie (np. zespolenie po operacji),
  • ostry trądzik,
  • uczulenie na podawane leki,
  • gorączka.

Ważne jest także, aby zaznaczyć, że podczas wykonywania zabiegu można odczuwać mrowienie czy metaliczny posmak w ustach i tym nie należy się martwić, gdyż jest to absolutnie naturalny objaw. Jak należy się przygotować do wykonania zabiegu? Pierwszym, bardzo ważnym krokiem jest oczyszczenie skóry i jej dezynfekcja. Przygotowujemy sprzęt, nakładamy lek, produkt, związek chemiczny i przystępujemy do zabiegu, w międzyczasie kontrolując odczucia. Na zabieg jonoforezy powinniśmy poświęcać około 5 minut raz w tygodniu.

Przeciwwskazania do peelingu kawitacyjnego 

Dowiedziałaś się już co to jest peeling kawitacyjny i wiesz, że jest w pełni bezpieczny. Istnieje jednak kilka przeciwwskazań do wykonania zabiegu. To przede wszystkim:

  • osteoporoza;
  • padaczka;
  • stany nowotworowe.

Wszelkie zmiany skórne powinny zostać najpierw wyleczone, aby bezpiecznie wykonać głębokie złuszczanie naskórka w domu.

Peeling twarzy efekty – kiedy się ich spodziewać?

Już po pierwszym miesiącu głębokiego złuszczania naskórka w domu skóra wygląda obłędnie: jest odżywiona oraz pozbawiona przebarwień i zaskórników. To, co wcześniej było problemem dla mocno tłustej cery, po miesiącu ucieka w niepamięć. Makijaż pięknie wygląda i trzyma się znacznie dłużej. Oczywiście, aby efekt peelingu twarzy się pogłębiał i by skóra wyglądała nadal pięknie oraz świeżo, konieczne jest systematyczne stosowanie urządzenia. Ta regularność jest tutaj naprawdę kluczowa. Bardzo często odpuszczamy w obliczu pierwszych zauważalnych efektów. To duży błąd. Efekty pojawiają się szybko, ale aby je utrzymać, konieczna jest kontynuacja pracy nad wyglądem skóry. Bez tego uzyskane zmiany w jej kondycji znikną.

Oczywiście to, w jakim stopniu wygląd skóry ulegnie poprawie, w dużej mierze zależy od kondycji naskórka. Chodzi tutaj o to, czy wcześniej wykonywaliśmy już zabiegi głębokiego złuszczania naskórka w domu. Wszelkie peelingi, maseczki stosowane przed zakupem urządzenia do kawitacji, mogły pozytywnie wpłynąć na efekt stosowania zabiegu. Natomiast jeśli cera była pozostawiona sama sobie, to oczywiście na efekt trzeba będzie poczekać nieco dłużej. Tutaj bez dyskusji koniecznie włączmy zdrowe odżywianie. Stan cery, skóry, włosów, paznokci jest bezpośrednio związany ze sposobem naszego odżywiania i ze stylem życia. Zdrowy plan żywieniowy jest niezbędny do pięknego wyglądu skóry. Zaskórniki mogą być bezpośrednio związane choćby ze spożywaniem przetworzonej żywności, fast foodów i innych niezdrowych przekąsek. Jeżeli zatem wykonujemy peeling na twarzy i chcemy zmian, to niech to idzie w parze ze zdrowym stylem życia.

Przyczyny powstawania zaskórników

Na koniec kilka rad, które pozwolą unikać przyczyn powstawania zaskórników. Oczywiście regularne stosowanie peelingu kawitacyjnego jest ważnym punktem na liście środków zapobiegawczych. Natomiast trzeba zwrócić uwagę na aspekty nieco innej natury. Przyczyny powstawania zaskórników są oczywiście związane z wiekiem, z okresem dojrzewania. Mówimy wtedy o trądziku zaskórnikowym. Rozróżniamy dwa rodzaje zaskórników: zamknięte i otwarte.

Zaskórniki pojawiają się zwłaszcza na cerze tłustej, gdzie zwiększona jest ilość wydzielanego sebum, które zapycha pory. Na powstawanie zaskórników może wpłynąć nieodpowiednia pielęgnacja skóry. Warto jest zatem stosować toniki, które przywracają naturalne pH, żele wpływające na zmniejszenie wydzielania sebum oraz lekkie kremy. Bardzo często mamy po prostu tendencje do cery trądzikowej i tworzenia się zaskórników. Przyczyną, która może prowadzić do powstawania zmian skórnych, może być zarówno stres, stosowanie kosmetyków nieodpowiednich dla rodzaju skóry, problemy hormonalne, zanieczyszczone środowisko, nieodpowiednia dieta, jak i  stosowanie leków. W takich przypadkach codzienny peeling twarzy nie jest rozwiązaniem – trzeba wprowadzić zmiany na większą skalę. 

W dużej mierze jesteśmy w stanie poradzić sobie z tym kłopotem. Warto jednak stosować się do kilku reguł, które zostały wspomniane w artykule. Peeling kawitacyjny oczywiście pomoże, warto jednak znać przyczyny danego stanu rzeczy, by świadomie nie wywoływać skutków, których przecież chcemy uniknąć. Warto zadbać o swoje zdrowie i to, co ląduje na talerzu, ponieważ nasz styl życia widać na twarzy i w kondycji skóry. Dobrze jest połączyć pielęgnację od wewnątrz, z tą na zewnątrz. Idąca w parze z dobrym zdrowiem i samopoczuciem poprawa stanu cery będzie trwałym efektem.

Podsumowanie i wnioski

Jeżeli zmagasz się wiele lat z trądzikiem, czy zaskórnikami lub jeśli Twojej cerze brakuje blasku i świeżości, jest sposób, aby przywrócić jej świetność. Wiesz co to jest peeling kawitacyjny, więc korzystaj z niego regularnie, wedle zaleceń. To jeden z najbardziej skutecznych sposobów na walkę z zaskórnikami, dodatkowo pięknie rozświetlający skórę. Peeling twarzy – efekty można szybko zauważyć. Cera już po mniej więcej miesiącu stosowania zaczyna wyglądać młodziej, zdrowiej i po prostu lepiej pod każdym względem. Pory się zwężają, cera jest gładka i co więcej – wygląda promiennie i zdrowo.

Warto zainwestować w urządzenie do głębokie złuszczanie naskórka w domu – również ze względów czasowych i ekonomicznych. Posiadając taki gadżet nie ma potrzeby korzystania z profesjonalnych zabiegów w salonach kosmetycznych. W ofercie Beautifly znajdziesz niejedno urządzenie do pielęgnacji twarzy, a w tym profesjonalny B-Scrub PRO Beautifly do peelingu kawitacyjnego. Co warto o nim wiedzieć?

Peeling kawitacyjny B-Scrub Perfume Blush

399,00 

  • Tryb oczyszczania
  • Tryb liftingu – mikroprądy EMS
  • Wysoka częstotliwość wibracji
  • Inteligentny timer
  • Wodoodporność IPX5
  • Unikalny design

Instrukcja obsługi

SKU: 5903003700869 Kategorie: , , Tagi: ,
Czytaj dalej

Podstawowe cechy oraz funkcje urządzenia Beautifly

Wykonywanie zabiegów kosmetycznych w domu jest coraz łatwiejsze. Wiele osób samodzielnie lub po konsultacji ze specjalistą dowiaduje się, co ile robić peeling twarzy, jakich kosmetyków używać, a także jaką metodę najkorzystniej wybrać. Efekty finalnie wcale nie są gorsze od tych, jakie uzyskujemy po wizycie w gabinecie kosmetycznym. Urządzenie Beautifly niczym nie odstaje od sprzętów stosowanych w salonach kosmetycznych. W stu procentach wywiązuje się ze swojego zadania, jakim jest głębokie złuszczanie naskórka w domu. W nieinwazyjny sposób i bezboleśnie przywraca blask skórze. To nie wszystko – urządzenie wykonane jest z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu nie musisz obawiać się zniszczeń, nawet przy częstej eksploatacji. Fantastyczną cechą tego produktu jest to, że posiada wbudowane gniazdo USB, które pozwala na szybkie i sprawne ładowanie. To bardzo wygodne, ponieważ sięgamy po kable dopiero gdy sprzęt się rozładuje, a na co dzień używamy go bezprzewodowo.

Ten gadżet zaskarbił sobie serca kobiet jeszcze jedną ogromną zaletą. Mianowicie jego gabaryty są tak niewielkie, że idealnie nadaje się do małej, kobiecej torebki. Nieważne zatem, co ile robisz peeling twarzy, zawsze możesz podróżować z B-Scrub PRO i mieć go przy sobie. Kobiecemu oku nie umknie także fakt, że to bardzo designerskie cacko, które pięknie wygląda i cieszy oko. Decydując się na jego zakup w zestawie otrzymamy transparentne etui, dzięki któremu produkt można przechowywać w czystości. Beautifly przykłada, jak zawsze, bardzo dużą wagę do tego, aby urządzenie było wykonane na wysokim poziomie, z troską o detale i drobiazgi. Tak jest i tym razem. Prostota i klasa, czyli piękne połączenie białego koloru z szarością sprawia, że korzystanie z tego niepozornego gadżetu jest jeszcze przyjemniejsze. Peeling B-Scrub PRO – daje możliwość korzystania z 5 trybów: możemy wybrać częstotliwość, a następnie zdecydować się na peeling, jonoforezę, ultradźwięki, mikroprądy EMS wysokie i niskie oraz terapię światłem fotonowym. Głębokie złuszczanie naskórka w domu gwarantowane! W sprzęt inwestujemy jednorazowo, a korzystamy z niego niezliczoną ilość razy. Dla pań, które mają poważne problemy z cerą i które powinny korzystać nawet raz w tygodniu z takiego zabiegu, jest to bardzo rozsądne wyjście.

Co mówią użytkownicy peelingu kawitacyjnego B-Scrub PRO?

Opinie zadowolonych użytkowników to najlepszy dowód na to, że urządzenie działa i przynosi fantastyczne efekty. Co najbardziej cenią sobie osoby, które zaopatrzyły się w ten niepozorny gadżet? Na pierwszym miejscu plasuje się wysoka jakość.

Co to właściwie oznacza?

Jakość jest równa z tym, że produkt spełnia obietnice producenta. Jeśli więc obiecuje, że efekty są widoczne niemal natychmiast oraz że zabieg jest przyjemny i bezbolesny, a samo urządzenie eleganckie i wygodne w użyciu to oznacza, że tak FAKTYCZNIE jest. I to właśnie potwierdzają użytkownicy. Dlatego tak wysoko oceniają jakość, otrzymują dokładnie to, za co płacą i czego oczekują. Po prostu to urządzenie broni się samo. Osoby komentujące zapewniają, że ich skóra wygląda dużo lepiej, odkąd regularnie, głęboko złuszczają naskórek w domu. Kolejno okazują uznanie dla solidnego wykonania i zastosowania wysokiej jakości tworzywa. Twierdzą, że mimo dużej eksploatacji, częstego używania, sprzęt nadal świetnie działa i nie ma oznak zniszczenia. Na koniec wygoda. Ludzie wiedzą co to jest peeling i jak czasochłonne oraz nieskuteczne potrafią być mechaniczne rozwiązania. Właśnie dlatego wybierają B-Scrub PRO, który rozwiązuje konkretny problem i pozwala zaoszczędzić sporo cennego czasu. To po prostu wygodne móc wykonać zabieg przynoszący spektakularne efekty w 15 minut w domowym zaciszu. Kto by tego nie docenił!

Polecamy także urządzenia do mikrodermabrazji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *