Jak dobrać depilator laserowy?

depilacja beautifly (2)
Depilatory laserowe umożliwiające samodzielne wykonywanie zabiegu usuwania owłosienia budzą zaciekawienie. Mimo że zakup takiego sprzętu to obecnie spory wydatek, wiele osób decyduje się na to. Powodów jest wiele. Między innymi w dłuższej perspektywie depilacja laserowa w domu oszczędzają nasze pieniądze, które trzeba byłoby poświęcić na serię wizyt w salonie kosmetycznym oraz nasz czas – nie zdajemy sobie sprawy, ile czasu codziennie poświęcamy na golenie, szczególnie, kiedy nie chcemy się zaciąć. I to właśnie z powodu ceny wiele osób robi dogłębne rozeznanie, nim zdecyduje się na dokonanie zakupu. Kryteriów decydujących o wyborze odpowiedniego urządzenia może być wiele, jak cena, dodatkowe funkcje, przeznaczenie. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę podczas wyboru urządzenia dla siebie.

Jaki depilator laserowy wybrać?

Dla wielu podstawowym kryterium często jest właśnie cena. Jednak przymierzając się do zakupu depilatora należy się kierować nie tylko tym. Ważnym aspektem jest to, czy urządzenie ma być przeznaczone jedynie do usuwania niechcianego owłosienia na ciele, czy chcemy, by miało również inne funkcje. Domowy depilator laserowy dla mężczyzn i kobiet może posiadać funkcję chłodzenia, funkcje rewitalizacji skóry czy leczenia trądziku. Innym ważnym aspektem jest kolor skóry oraz włosów. Przed zakupem urządzenia należy zapoznać się z informacją producenta, czy nasz odcień skóry i kolor włosów jest odpowiedni w kontekście użycia depilatora laserowego. Depilatory świetlne wykorzystujące technologię IPL nie nadają się do jasnych włosów oraz bardzo ciemnego koloru skóry. Często depilator laserowy posiada czujnik odcienia skóry i jeśli urządzenie nie rozpozna naszego koloru, dla bezpieczeństwa po prostu się nie włączy. Dlatego należy uwzględnić tę informację przed zakupem.

Czy depilatory laserowe działają?

Na podstawie opinii użytkowników można z całą skutecznością powiedzieć, że depilatory laserowe domowe są skuteczne, a efekt gładkiej skóry bez konieczności ciągłego, codziennego golenia widoczny jest już po 4 sesjach naświetlania. Włosy odrastają wolniej i są o wiele słabsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.