Jak uruchomić depilator laserowy?

Jaki jest najlepszy depilator laserowy do domu?
Depilator laserowy jest niezastąpionym urządzeniem do usuwania niechcianego owłosienia. Dzięki niemu włoski znikają na wiele miesięcy, a skóra pozostaje idealnie gładka. Depilator laserowy może być używany w domu, jednak przed pierwszym uruchomieniem sprzętu powinno się sprawdzić, jak poprawnie przeprowadzić depilację laserową.

Jak używać depilatora laserowego w domu?

We własnym domu można korzystać z depilatora laserowego takiego jak Philips Lumea. Opinie na temat jego stosowania są pozytywne, gdyż działa skuteczniej niż klasyczne depilatory, które jedynie wyrywają włoski. Modele laserowe niszczą cebuli włosowe, uniemożliwiając odrastanie włosów. Do użytku domowego przeznaczone są depilatory IPL, które zamiast wiązki lasera, wykorzystują silną wiązkę światła. Błysk lampy jest bezpieczniejszy dla użytkownika niż laser, dlatego depilator laserowy IPL można uruchomić we własnym domu. Przed depilacją należy przygotować skórę. Powinna być umyta i osuszona. Następnie powinno się założyć okulary ochronne i rozpocząć naświetlanie wybranych partii ciała. Zabieg depilacji powinno się powtórzyć za kilka tygodni, by skóra była idealnie gładka.

Jak używać depilatora laserowego Philips lub Braun?

Depilator laserowy Philips, Braun lub innej marki powinno się ustawić na początek na najniższą moc. Następnie powinno się stopniowo zwiększać siłę wiązki światła i kawałek po kawałku naświetlać górę. Głowica depilatora laserowego powinna być przystawiana do ciała pionowo. Po zakończeniu depilacji skóra wymaga nawilżenia balsamem. Dobrym wyborem są balsamy z zawartością aloesu, które łagodzą podrażnienia i wspierają naturalne procesy regeneracji naskórka. Co, ile używać depilatora laserowego? Depilator IPL powinno się uruchamiać co kilka tygodni. Po zabiegu włoski odrastają coraz słabsze i rzadsze, dlatego regularna depilacja sprawia, że skóra pozostaje gładka na wiele tygodni. Depilator stopniowo ogranicza odrastanie włosków, gdyż wiązka światła uszkadza ich cebulki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.