Jak zrobić peeling kawitacyjny w domu?

Środki pielęgnacyjne stosowane na rano i wieczorem nie są w stanie dogłębnie oczyścić cery. To, dlatego pomimo codziennych zabiegów na skórze pojawiają się wypryski i zaskórniki. Jak temu zaradzić? Sprawdzonym rozwiązaniem jest peeling kawitacyjny. Możecie go wykonać w domu! Jak zrobić to prawidłowo?

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego w domu

Obecnie każdy może sobie takie sprawić. Ma przystępną cenę, a efekty są naprawdę widoczne. Peeling kawitacyjny w domu wykonywany regularnie sprawia, że skóra twarzy jest bardzo dokładnie oczyszczona, promienna i gotowa na lepsze wchłanianie składników odżywczych. Co będzie potrzebne, by wykonać codzienny rytuał? Na pewno substancja przystosowana do kawitacji, a więc na przykład łatwo dostępna sól fizjologiczna lub woda demineralizowana. Pierwszym krokiem będzie umycie twarzy ulubionym żelem lub pianką. Musimy pozbyć się resztek makijażu i zanieczyszczeń. Następnie zwilżamy cerę i przystępujemy do użycia urządzenia do peelingu kawitacyjnego w domu. Pozwala ono dostosować długość fali ultradźwiękowej do potrzeb. Po kilkuminutowym zabiegu nałóżcie na twarzy tonik oraz zwyczajową pielęgnację (na przykład serum lub krem).

Peeling kawitacyjny – opinie efekty

Spodziewajcie się promiennej, zdrowej cery pełnej blasku. Z czasem pozbędziecie się zaskórników, wyprysków, a przebarwienia zaczną blednąć. To idealne rozwiązanie dla cer wrażliwych, odwodnionych, skłonnych do podrażnień.

Peeling kawitacyjny – efekty uboczne

Czy musicie się obawiać zaczerwienienia skóry po zabiegu? Nie, ale jeżeli tak się stanie, użyjcie kojącego kremu i pozwólcie cerze odpocząć. Peeling kawitacyjny w domu to bezpieczny sposób na oczyszczanie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.