Jaki depilator laserowy do bikini?

Jaki jest najlepszy depilator laserowy do domu?

Depilacja laserowa jest znacznie skuteczniejsza niż golenie maszynką lub korzystanie z tradycyjnego depilatora. Laser wypala cebulki włosowe, uniemożliwiając odrastanie niepożądanym włoskom. Dzięki temu skóra jest idealnie gładka przez długi czas. Profesjonalny depilator laserowy jest używany wyłącznie przez kosmetyczki. W domowym zaciszu można używać bezpieczniejszych depilatorów IPL. Jaki depilator jest najskuteczniejszy do bikini?

Jaki depilator – laserowy czy IPL?

Skóra w okolicach bikini jest wyjątkowo delikatna. Jej depilacja wymaga zachowania szczególnej ostrożności, by nie doprowadzić do uszkodzeń naskórka. Depilator laserowy Braun czy Philips nie wykorzystuje silnej wiązki lasera, lecz mocne światło. Tak samo działają depilatory Beautifly. Błysk lampy usypia cebulki i sprawia, że włosy przez co najmniej kilkanaście tygodni nie rosną. Podczas ponownego wzrostu włosy są słabsze i cieńsze, co ogranicza ich widoczność na skórze bikini.

Depilator laserowy do salonów kosmetycznych jest często zbyt silny dla wrażliwej skóry w okolicach intymnych. Panie obawiają się bólu i silnych podrażnień, dlatego depilator IPL jest dla nich bezpieczniejszą i bardziej komfortową opcja. Ranking depilatorów laserowych do domowego użytku uwzględnia przede wszystkim urządzenia marki Beautifly, które cieszą się dobrą opinią użytkowniczek.

Depilator laserowy do bikini – co powinno go wyróżniać?

Depilator laserowy do bikini powinien mieć szeroki zakres regulacji mocy. Delikatna skóra w okolicach intymnych może być depilowana światłem, pod warunkiem, że urządzenie na początku pracuje z najniższą mocą. Siłę wiązki światła powinno się stopniowo zwiększać, by usunąć grubsze włosy.

Do depilacji laserowej bikini odpowiednie są urządzenia wyposażone w głowicę, która dociera do wszystkich trudno dostępnych zakamarków. Dobrym wyborem są depilatory akumulatorowe, których nie ogranicza kabel. Dzięki pełnej swobodzie ruchów bez trudu przystawi się głowicę pod odpowiednim kątem i usunie się wszystkie niechciane włoski bezboleśnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.