Jaki depilator laserowy do domu?

depilacja beautifly (2)

Depilacja laserowa w domu powinna być wykonywana za pomocą urządzeń IPL. Są bezpieczniejsze niż depilatory laserowe, z których korzystają kosmetyczki. Dzięki nim skóra pozostaje gładka przez wiele miesięcy bez potrzeby jej codziennego golenia. Czy depilatory laserowe domowe są skuteczne? Jaki model wybrać do domu?

Depilator laserowy do domu – jaki model wybrać?

Jaki depilator laserowy wybrać do użytku domowego? Depilator laserowy to domu to nic innego jak depilator IPL. Nazywa się go laserowym, choć w rzeczywistości zamiast wiązki lasera wykorzystuje silny błysk światła. Światło jest bezpieczniejsze od lasera, który nieumiejętnie używany może doprowadzić do uszkodzenia wzroku lub poparzenia skóry. Światło jest delikatniejsze dla skóry. Dodatkowo usuwa włoski bezboleśnie i bez podrażnień wrażliwych partii ciała.

Do domu warto wybrać depilator laserowy Philips Lumea. Jest to wydajny, bezpieczny depilator, dzięki któremu bezpieczne usuwa się niepożądane włoski z nóg, przedramion, pach, okolic bikini lub twarzy. Opinie o depilatorach laserowych Philips Lumea dodatkowo zawierają informację o długotrwałym efekcie. Włoski nie odrastają nawet przez pół roku. Użytkowniczka może w tym czasie zapomnieć o goleniu maszynką, kremach do depilacji i plastrach z woskiem.

Depilator laserowy do twarzy – czy można używać go w domu?

W domowym zaciszu można skutecznie usunąć włoski z całego ciała, w tym z twarzy. Opinie o depilatorach laserowych do twarzy pochodzą od pań, które mają problemy z wąsikiem. Depilator usuwa skutecznie owłosienie z twarzy, w tym grube, ciemne i twarde włoski. Skóra po zabiegu jest miękka i delikatna. Nie pojawiają się na niej zaczerwienienie i podrażnienia, których usuwanie wymaga wielokrotnego stosowania kremów i balsamów po goleniu.

Depilacja twarzy za pomocą depilatora laserowego we własnym domu wymaga zastosowania odpowiedniej nasadki. Dzięki nie usuwa się wąsik z niewielkiej części skóry, ograniczając kontakt z impulsami światła w tych częściach twarzy, które nie wymagają depilacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.