Jaki depilator laserowy do salonu kosmetycznego?

depilator laserowy

Depilacja laserowa jest ceniona przez kobiety ze względu na długotrwałe efekty. Po wykonaniu serii zabiegów w gabinecie kosmetologicznym skóra jest trwale wygładzona. Niechciane owłosienie przestaje odrastać, gdyż laser niszczy cebulki włosowe. Jaki depilator laserowy jest odpowiedni do salonu kosmetycznego? Sprawdź, z jakich urządzeń korzystają profesjonaliści.

Depilator laserowy diodowy

Kosmetyczki wybierają często depilator laserowy diodowy, który dobrze radzi sobie nawet z twardym i gęstym owłosieniem. Urządzenie tego typu jest odpowiednie nie tylko dla kobiet. Jest to również skuteczny depilator laserowy dla mężczyzn. Dzięki niemu można usunąć niechciane owłosienie z pleców, klatki piersiowej, pach, nóg i innych części ciała. Wiązka lasera diodowego wnika głęboko w skórę, niszcząc cebulki włosowe w okresie wzrostu.

Depilator laserowy diodowy do użytku profesjonalnego umożliwia dostosowanie optymalnej temperatury do typu skóry i koloru owłosienia u klientki lub klienta. Regulacja zakresu mocy urządzenia sprawia, że podczas zabiegu redukuje się ból i dyskomfort, które towarzyszą depilacji laserowej.

Jakie modele depilatorów są polecane dla profesjonalistów?

Depilator laserowy Braun czy Philips Lumea są bezpieczne w użyciu. Można korzystać z nich w domu bez przechodzenia przez specjalistyczne szkolenie. Urządzenia IPL nie zapewniają jednak trwałych efektów na całe życie. Depilator IPL usypia cebulki włosowe na okres do 6 miesięcy. Laser diodowy je niszczy, dlatego włosy przestają odrastać.

Profesjonaliści korzystają z laserów diodowych, gdyż klienci zgłaszający się do gabinetów kosmetycznych oczekują wygładzenia skóry na stałe. Urządzenia do salonu kosmetycznego są drogie, jednak tylko one zapewniają efekty w postaci zniszczenia cebulek włosowych. Cebulki są wypalane w okresie wzrostu, dlatego po kilku tygodniach powtarza się depilację. Dzięki temu zabiegi przebiegają zgodnie z naturalnym cyklem wzrostu włosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.