Jaki depilator laserowy jest najlepszy?

depilacja beautifly (2)

Depilacja laserowa to jeden z najskuteczniejszych sposobów pozbywania się niechcianego owłosienia. Mogą z niej korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Depilator laserowy usuwa włoski z twarzy, pach, pleców, brzucha, pośladków, nóg i okolic bikini. Jaki depilator laserowy jest najlepszy?

Depilatory laserowe – ranking

Ranking depilatorów laserowych obejmuje urządzenia marki Beautifly. Najlepszy depilator laserowy Beautifly Shine Ice ma lampę o żywotności do 500 błysków. Jego światło nie tylko usuwa niechciane włoski, ale i odmładza skórę oraz wspiera leczenie trądziku. Podobne efekty uzyskują użytkowniczki polecanego depilatora Beautifly Shine Pro. W zestawie z depilatorem dostępne są 4 lampy o różnym zastosowaniu. Dzięki nim osiąga się dokładnie takie efekty, jakich się oczekuje. Oba depilatory mają wbudowany sensor, który określa odcień skóry. Czujnik ogranicza dyskomfort podczas zabiegu i dobiera optymalną moc pracy urządzenia.

Depilator laserowy – ranking 2022

Wybierając depilator laserowy dla siebie, powinno się zwrócić uwagę na możliwości jego użycia. Rodzaj nakładek na głowicę determinuje sposób i miejsce depilacji. Nakładka do depilacji twarzy lub bikini umożliwia docieranie do innych miejsc niż nakładka przeznaczona do usuwania włosów z nóg lub ach. Równie ważne jest sprawdzenie, jaki jest zakres regulacji mocy urządzenia. Depilator powinien być przystosowany do pracy z niską mocą, odpowiednią dla wrażliwej skóry oraz z wysoką mocą, niezbędną do usuwania twardego i grubego owłosienia.

Najlepsze depilatory laserowe cechują się długą żywotnością. Żywotność urządzenia zależy od liczby rozbłysków, które jest w stanie wykonać lampa. Im więcej błysków światła jest w stanie emitować, tym dłużej służy. Do depilacji całego ciała powinno się wybierać depilatory laserowe IPL, które wytwarzają możliwie najwięcej błysków. Do usuwania owłosienia wyłącznie z niewielkiej partii skóry wystarczą sprzęty o krótszej żywotności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.