Jaki jest najlepszy depilator laserowy do domu?

Jaki jest najlepszy depilator laserowy do domu?

We własnym domu można korzystać z depilatorów laserowych IPL. Są to urządzenia, które wykorzystują intensywne, pulsujące światło. Dzięki niemu depilator wprowadza cebulki włosowe w stan uśpienia. Niechciane owłosienie nie odrasta przez okres co najmniej kilku tygodni. Skóra w tym czasie pozostaje idealnie gładka i nawilżona bez żadnych podrażnień. Jaki depilator laserowy jest najlepszy do domowego użytkowania?

Co wpływa na skuteczność depilatora laserowego do domowego użytku?

Depilator laserowy do 500 zł lub innej wybranej kwoty umożliwia skuteczne usuwanie włosków z całego ciała. W zależności od ceny do lasera dołączone są różne akcesoria. Również cena wpływa na liczbę dostępnych funkcji sprzętu. Najlepszy depilator laserowy do domu ma szeroki zakres regulacji mocy, jest przystosowany zarówno do depilacji jasnej wrażliwej cery, jak i ciemnych, grubych włosów na męskim ciele.

Na skuteczność depilatora laserowego IPL wpływa rodzaj nakładek do usuwania włosów. Nakładki do depilacji pach, okolic bikini lub twarzy ułatwiają pozbywanie się niechcianego owłosienia z trudno dostępnych miejsc. Końcówka dostosowana do konkretnej części ciała sprawia, że intensywny impuls światła trafia dokładnie tam, gdzie wyrastają niepożądane włoski.

Depilatory laserowe z linii Philips Lumea – ranking

Wśród najlepszych depilatorów do domu znajdują się liczne modele z serii Philips Lumea. Phillips jest liderem na rynku depilatorów IPL. Produkowane przez niego depilatory laserowe zbierają znakomite opinie. Panie i panowie doceniają je za możliwość wybierania spośród wielu nasadek do usuwania owłosienia z różnych części ciała i wygodę użytkowania, dzięki zasilaniu akumulatorowemu i sieciowemu.

Philips Lumea cechuje się długą żywotnością. Lampy montowane w depilatorach są przystosowane do wielomiesięcznej pracy, dzięki możliwości wykonania tysięcy rozbłysków. Depilator Lumea sprawdza się dzięki temu do usuwania owłosienia u kobiet cierpiących na hirsutyzm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.