Który depilator laserowy kupić?

Zakup depilatora laserowego jest dobrą alternatywą dla korzystania z maszynek do golenia, plastrów z woskiem lub kremów do depilacji. Depilator laserowy bezboleśnie i szybko usuwa niechciane owłosienie z wybranej partii ciała. Wystarczy, że użyje się go raz na kilka tygodni, a skóra pozostaje idealnie gładka. Który depilator laserowy kupić do samodzielnego usuwania włosków?

Depilator laserowy do domu – ranking 2022

Od lat liderem na rynku depilatorów laserowych do domowego użytku jest marka Beautifly. Każda z nich produkuje urządzenia, które umożliwiają szybkie i dokładne usunięcie włosków z dowolnej części ciała bez ryzyka poparzenia wiązka lasera. Depilator laserowy Philips czy Braun oraz Beautifly wykorzystuje intensywny, pulsujący strumień światła o szerokim spektrum. Takie światło wprowadza cebulkę włosową w stan uśpienia, uniemożliwiając odrastanie włosów. Modele depilatorów laserowych IPL z oferty marki Beautifly są przystosowane do użytkowania bez wcześniejszego szkolenia. W przeciwieństwie do depilatorów profesjonalnych, przed ich pierwszym uruchomieniem nie trzeba uczyć się pod okiem fachowców. Pulsujące światło nie powoduje poparzenia skóry i jej poważnych uszkodzeń w razie nieprawidłowego użycia.

Depilator laserowy – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Przed zakupem depilatora laserowego powinno się określić, do których partii ciała będzie się go używać. Dzięki temu można dobrać urządzenie z odpowiednimi nakładkami np.: do depilacji twarzy lub okolic bikini. Równie ważne jest zasilanie sprzętu. Osoby, którym zależy na mobilności, powinny postawić na depilator laserowy z akumulatorem. Jeśli mobilność jest mniej ważna, w zupełności wystarczające są depilatory IPL zasilane sieciowo. Przed zakupem warto również przyjrzeć się regulacji mocy urządzenia do depilacji. Depilator powinien być przystosowany do usuwania włosów cienkich i jasnych na niskim poziomie intensywności światła oraz do pracy z wysoką mocą. Dzięki temu uniknie się podrażnień skóry i dokładnie usunie się nawet ciemne i grube włosy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.