Poszukujemy osoby na stanowisko specjalista ds. obsługi klienta / kosmetolog, świetnie radzącej sobie w kontaktach z ludźmi oraz poruszającej się swobodnie w mediach społecznościowych.

Jeśli:

  • jesteś pozytywnie nastawiona do życia,
  • jesteś otwarta i lubisz kontakt z ludźmi,
  • łatwo nawiązujesz relacje oraz potrafisz je pielęgnować i utrzymywać,
  • sprawnie posługujesz się komputerem,
  • wykazujesz się kreatywnością,
  • zdrowy tryb życia nie jest Ci obcy,
  • jesteś osobą dyspozycyjną i gotową do pracy od poniedziałku do soboty.

To właśnie Ciebie szukamy!

Oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego,
  • umiejętności łatwego budowania relacji z klientkami,
  • zaangażowania, chęci rozwoju zawodowego, entuzjazmu i pasji do zawodu,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • lojalności i dbania o wizerunek marki,
  • empatii i uprzejmości,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • biegłej obsługi komputera.

Zakres obowiązków:

  • obsługa telefoniczna oraz mailowa,
  • obsługą portali społecznościowych tj. Facebook, Instagram, YouTube
  • aktywna sprzedaż produktów,
  • budowanie pozytywnego wizerunku marki.

Mile widziane:

  • wykształcenie z zakresu kosmetologii, kosmetyki, dietetyki lub pokrewne,
  • doświadczenie w branży beauty będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętności z zakresu technik sprzedaży,
  • doświadczenie w sprzedaży branży e-commerce.

Oferujemy:

  • w pełni i profesjonalnie przygotowane stanowisko pracy,
  • pracę z najnowszymi urządzeniami w ofercie,
  • szkolenia wdrożeniowe oraz podnoszące kwalifikacje (byś rozwinęła swoją osobowość i doświadczenie zawodowe),
  • szkolenia sprzedażowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • elastyczny grafik pracy,
  • uczciwy, motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia od sprzedaży),
  • pracę w miłej, przyjaznej atmosferze, w przepięknym biurze w centrum Krakowa.

Pracujemy na zmiany, po 6-8h dziennie, w godzinach 8.00-18.00 i 2-3 soboty w miesiącu, w godzinach 9.00-14.00.Jeśli masz motywację do pracy i poważnie podchodzisz do pełnionych obowiązków – dołącz do naszego zespołu.Wyślij nam swoje CV z aktualnym zdjęciem i wyślij w formularzu poniżej lub na adres poczty elektronicznej. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy w CV umieścić klauzulę:“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”