Znamy wszystkie sekrety skóry – dbamy o jej piękno i zdrowie

Marka Beautifly to urządzenia kosmetyczne stworzone, by dbać o Twoje piękno. To przede wszystkim idea, by podarować kobietom wygodne akcesoria do odpowiedniej pielęgnacji całego ciała.

Wiemy, że zadbana skóra stanowi wielki atut – pozwala czuć się pewnie w każdej sytuacji. Wiemy też, że jest wspaniałą wizytówką i atrybutem kobiet świadomych, które cenią sobie właściwą pielęgnację. To dlatego tworzymy gotowe rozwiązania kosmetyczne ułatwiające codzienną rutynę pielęgnacyjną.

Postaraliśmy się, aby każda kobieta mogła sprostać nawet najbardziej wyszukanym potrzebom swojej skóry. I to bez konieczności wizyt w salonach kosmetycznych, za to z maksymalnie profesjonalnymi efektami. Stąd każdy z naszych produktów ma wyjątkowe właściwości oraz indywidualny charakter, jednak cel marki Beautifly jest zawsze ten sam: piękny i zdrowy wygląd Twojej skóry.

Nasze starania zostały docenione przez profesjonalistów, znawców branży beauty, a także – co nas szczególnie cieszy – przez użytkowniczki.

Marka Beautifly jest laureatem prestiżowych nagród:
Kobieca marka roku 2022 oraz Diamenty Beauty 2022.

diamenty beauty

O Nas

Marka Beautifly powstała, by inspirować kobiety do właściwej pielęgnacji ciała. To dla Was od 2017 roku tworzymy innowacyjne urządzenia, najlepsze pod względem jakości, skuteczności i bezpieczeństwa. Zawsze korzystamy z wiedzy oraz doświadczeń ekspertów. Stosujemy najnowsze technologie, a dodatkowo dbamy o wyjątkowy, niepowtarzalny design.

Przygodę z tworzeniem marki rozpoczynaliśmy od 2 produktów. Teraz wyznaczamy nowe trendy kosmetyczne. Dotychczas wprowadziliśmy na rynek ponad 30 urządzeń do nieinwazyjnej pielęgnacji twarzy i ciała. Słyniemy z innowacyjności i oryginalnych rozwiązań, a wychodząc naprzeciw stale rosnącym potrzebom kobiet, systematycznie opracowujemy nowe linie produktów.

Naszą ideą jest tworzenie takich akcesoriów kosmetycznych, które dają maksimum efektów pielęgnacyjnych – niezależnie od wieku i typu skóry użytkowniczek. Jednocześnie chcemy, aby profesjonalny rytuał troski o skórę był wyłącznie czystą przyjemnością. Właśnie dlatego stawiamy na intuicyjną obsługę oraz proste metody, z którymi poradzi sobie każda z nas.

Misją Beautifly jest proponowanie takich rozwiązań pielęgnacyjnych, które pomogą kobietom znaleźć czas tylko dla siebie. Zamienić krótką chwilę relaksującego zabiegu w przyjemną ceremonię kosmetyczną przy aromatycznych świecach. Gdzie komfort dla skóry splata się z odpoczynkiem przy ulubionej filiżance herbaty w jedno: piękno dla ciała i duszy.

Marcela Chmielowska

Ambasadorka marki i jej pomysłodawczyni

Miss Universe Poland 2014

Aktywność zawodową i życie rodzinne łączy z promowaniem wiedzy na temat estetyki i dobrych praktyk pielęgnacji ciała. Na własnej skórze (dosłownie!) przekonała się, że najwyższy czas docenić właściwe zabiegi kosmetyczne. Motywuje i zachęca kobiety do dbania o skórę w świadomy sposób. Wie, że odpowiednia, systematyczna pielęgnacja zawsze zaowocuje.

Prywatnie mama dwóch wspaniałych dziewczynek, której grafik dnia codziennego wypełniony jest po brzegi obowiązkami. Tym bardziej rozumie, jak ważne są dla zabieganych kobiet najprostsze i praktyczne rozwiązania. Dlatego współpracuje z gronem ekspertów i tworzy markę Beautifly. Została nagrodzona statuetką Business Woman & life.
Razem z Beautifly zaprasza do świata pięknej i zdrowej skóry!

Media o nas

Zobacz co piszą o nas w sieci: