Znamy wszystkie sekrety skóry – dbamy o jej piękno i zdrowie.

Marka Beautifly to zaawansowane rozwiązania kosmetyczne stworzone, by dbać o Twoje wewnętrzne i zewnętrzne piękno. To przede wszystkim idea, by podarować Kobiecie to, co najważniejsze w codziennej pielęgnacji całego ciała i dostarczyć chwilę relaksu każdego dnia.

Wiemy, że zadbana skóra to wielki atut – pozwala czuć się pewnie w każdej sytuacji. Wiemy też, że jest ona wspaniałą wizytówką i atrybutem Kobiety świadomej, która ceni sobie właściwą pielęgnację. To dlatego tworzymy produkty zmieniające codzienną rutynę pielęgnacyjną w wyjątkowe doznania.

Staramy się, aby każda Kobieta mogła sprostać nawet najbardziej wyszukanym potrzebom swojej skóry i ciała. I to bez konieczności pochłaniających czas wizyt w salonach kosmetycznych, za to z maksymalnie profesjonalnymi efektami. Stąd każdy z naszych produktów ma wyjątkowe właściwości oraz indywidualny charakter, cel marki Beautifly jest jednak zawsze ten sam: piękny i zdrowy wygląd Twojej skóry.

Nasze starania zostały docenione przez profesjonalistów, znawców branży beauty, a także – co nas szczególnie cieszy – przez użytkowniczki.

Marka Beautifly jest laureatem prestiżowych nagród:
Kobieca marka roku 2022 oraz Diamenty Beauty 2022.

diamenty beauty

O marce

Zainspirowana kobietą współczesną marka Beautifly powstała, by uczcić jej prawdziwe piękno. Codzienne wyzwania i obowiązki, życie w nieustannym biegu sprawiają, że nierzadko trudno jest Ci znaleźć czas tylko dla siebie?

Dzięki produktom Beautifly wystarczy parę chwil, by w domowym zaciszu samodzielnie wykonać profesjonalne zabiegi kosmetyczne, codziennie na nowo odkrywając siłę Twojej kobiecości. Starannie opracowane technologie ukryte w eleganckich, dających komfort użytkowania urządzeniach anty aging, do głębokiego oczyszczania, pielęgnacji, regeneracji, czy relaksacyjnego masażu pozwolą cieszyć się efektem zdrowej, promienistej i aksamitnej w dotyku skóry.

Wraz z najwyższą jakością, komfortem użytkowania i efektownymi rezultatami, urządzenia Beautifly cechuje stylowy design, co czyni je wyjątkowym prezentem dla Ciebie i bliskiej Ci osoby.

Marcela Chmielowska

Ambasadorka marki i jej pomysłodawczyni

Miss Universe Poland 2014

Założycielka firmy

Założycielką i prezesem firmy jest Marcela Chmielowska-Kusz od lat zafascynowana i związana z branżą beauty. Otwarta i ciekawa wyzwań i nowinek technologicznych osobiście angażuje się w opracowywanie produktów sygnowanych marką Beautifly oraz regularnie je używa.

Strategię marki opiera na zaufaniu Klientek, dlatego każdą nowość charakteryzuje dbałość o detal. W życiu codziennym i zawodowym stawia na efektywność, dlatego z pasją szuka rozwiązań multifunkcyjnych, pozwalających w wygodny i szybki sposób uzyskać oczekiwane rezultaty.

Jako aktywna zawodowo matka dwóch córek doskonale wie, jak trudne zadanie dla Kobiety stanowi połączenie pracy z wychowywaniem dzieci. Pełna energii, optymizmu pokazuje, jak ważne jest, by w codziennej bieganinie nie zapomnieć o sobie i swoich potrzebach. Bo nasze piękno jest naszą siłą.
Napisali o nas

Twój Styl szczoteczka soniczna B Clean