Wybierz metodę płatności Twisto i testuj za darmo nasz sprzęt przez 30 dni, zapłać dopiero po 45.

Jak to działa?

Zamawiasz bez płacenia dzięki metodzie płatności Twisto PayU, testujesz nasz sprzęt i możesz go oddać do 30 dni bez podawania przyczyny. Termin zapłaty mija dopiero po 45 dniach w związku z czym przy rezygnacji z zamówienia Twisto nie będzie wymagało żadnych opłat a transakcja zostanie anulowana. Płacisz za towar tylko wtedy kiedy naprawdę zobaczysz efekty i będziesz chciała go zostawić.

Aby skorzystać z tej metody podczas opłacania zamówienia wybierz metodę płatności PayU. Po przekierowaniu na stronę PayU wybierz Twisto.

Ta metoda płatności jest niedostępna? Dlaczego?

Dostawca tej usługi zastrzega sobie prawo do każdorazowego weryfikowania przy pomocy wewnętrznych systemów używanych przez Twisto, przy wykorzystaniu informacji powszechnie dostępnych, a także otrzymanych od Użytkownika oraz od platformy, zgodnie z regulaminem Moich Usług, na który Użytkownik wyraził zgodę. Podczas korzystania z platformy Moje Usługi użytkownik może spotkać się ze stanem, w którym metoda ta będzie niedostępna.

Negatywna weryfikacja może nastąpić między innymi w przypadku:

  1. Przekroczenia jednorazowego limitu przyznanego dla jednorazowego Zakupu i oszacowanego na podstawie danych o Użytkowniku;
  2. Podania nieprawidłowych danych kontaktowych;
  3. Braku możliwości zweryfikowania poprawności danych;
  4. Nieopłacenia przez Użytkownika poprzednich wymagalnych kwot Zakupów, zakupionych również w innych miejscach, gdzie użyto płatności Twisto.
  5. Próby opłacenia niezweryfikowanego dostawcy.

Termin spłaty mojego zobowiązania wynosi mniej niż 45 dni. Co robić?

Termin 45 dni to w rozumieniu Twisto okres do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym opłaciło się rachunek. Dosłownie oznacza to, że płacąc rachunek przykładowo 1. kwietnia, termin spłaty przypada na 15. maja (45 dni). Jednakże, jeśli płatność zostanie uregulowana na przykład 30. kwietnia, termin spłaty wypadnie również 15. maja, więc wyniesie 15 dni.