Odstąpienie od umowy (zwrot towaru)

 1. Szczegóły w regulaminie § 11. Odstąpienie od umowy zawartej na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa (dotyczy Konsumenta). Wszyscy klienci mają możliwość zwrotu nierozpakowanych z oryginalnego pudełka i nieużywanych produktów w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania towaru. Sprzedawca nie przyjmuje zwrotów produktów, których opakowanie zostało otwarte. W sprawie odstąpienia od umowy prosimy o kontakt e-mailowy.

  Reklamacje

  1. Reklamację należy kierować do Sprzedawcy w formie pisemnej lub za pośrednictwem poczty elektronicznej do Biura Obsługi Klienta.
  2. W reklamacji Użytkownik powinien podać swoje imię i nazwisko (nazwę), adres do korespondencji oraz określić przedmiot reklamacji.
  3. Sprzedawca w terminie 14 dni od chwili otrzymania reklamacji ustosunkuje się do jej treści.Szczegóły w regulaminie § 12. Reklamacja z tytułu świadczonej Usługi oraz § 13. Reklamacja z tytułu wad rzeczy sprzedanej.
  1. Aby złożyć reklamację przez stronę, należy wybrać zamówienie i kliknąć przycisk “zgłoś reklamację”, a następnie wypełnić formularz.
  2. W kokpicie konta w zakładce “reklamacje” znajdują się wszystkie zgłoszone reklamacje oraz ich status