Jak dbać o urządzenia Beautifly?

jak dbać o urządzenia beautifly

Urządzenia kosmetyczne do domowego użytku to świetny sposób na pozbycie się niedoskonałości skóry – trądziku, zmarszczek, czy nadmiernego owłosienia

Możemy za ich pomocą wykonywać zaawansowane peelingi czy profesjonalnie oczyszczać naskórek.
Jeśli mamy do czynienia z urządzeniami kosmetycznymi z których korzystamy w domowym zaciszu, powinniśmy szczególną uwagę zwrócić na higienę i dezynfekcję ich przed i po każdym użyciu.

Przeznaczone do domowej pielęgnacji urządzenia kosmetyczne, w przeciwieństwie do tych profesjonalnych są łatwe w użyciu, a efekty są widoczne już po kilku wykonanych zabiegach. Do wyboru jest wiele urządzeń, które eliminują różnego rodzaju defekty – trądzik, zmarszczki czy przebarwienia. Niektóre z modeli są wyposażone w wiele trybów i funkcji, dzięki czemu mogą być wykorzystywane na różne sposoby.

Czy warto kupować urządzenia kosmetyczne?

Jeśli czujemy się zmęczone czekaniem na swoją kolej w salonie piękności lub chcemy przeprowadzać zabiegi częściej, lecz nie chcemy wydawać fortuny na ciągłe wizyty u kosmetyczki, wówczas najlepszym rozwiązaniem będzie zakup urządzenia kosmetycznego dla użytku domowego. Dzięki temu urządzeniu możliwe jest przeprowadzanie zabiegów w dowolnym czasie i w wygodnym miejscu.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór urządzeń do stosowania w warunkach domowych o różnych funkcjach i możliwościach Warto jednak zadbać o odpowiednią higienę używanych przez nas urządzeń, a także ich dezynfekcję. Podpowiadamy jak to zrobić.

Czy warto wykonywać zabiegi kosmetyczne w domu?

Urządzenie do mikrodermabrazji

Mikrodermabrazja jest zabiegiem, który cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Pozwala on na szybkie i proste odżywienie, odmłodzenie i regenerację skóry. Zabieg można wykonywać na całym ciele. Mikrodermabrazja jest zabiegiem złuszczającym dla osób, które nie mogą stosować peelingów chemicznych, mających przeciwwskazania do zabiegów z wykorzystaniem prądów lub ultradźwięków. Przy mikrodermabrazji istotna jest regularna wymiana filtrów w urządzeniu.

Mikrodermabrazja diamentowa B-Derma PRO

Szczoteczka soniczna

Szczoteczka soniczna jest odpowiedzią myśli inżynierskiej na potrzebę dokładnego oczyszczania twarzy i efektem połączenia efektywnej pielęgnacji z wygodą.

Szczoteczka soniczna Beautifly cechuje się dwoma powierzchniami funkcyjnymi: powierzchnią oczyszczającą i powierzchnią masującą. Wyróżniają się tym, że dostępne są w trzech wariantach – każdy z nich dopasowany do naturalnych potrzeb innego rodzaju cery. Szczoteczki soniczne Beautifly przeznaczone są do cery normalnej, wrażliwej oraz tłustej. Różnią się od siebie rodzajem wypustek, dzięki czemu możesz dopasować szczoteczkę soniczną do swojego typu cery.

Kompaktowa szczoteczka soniczna do mycia twarzy B-Pure

Stosując ją codziennie nie tylko pięknie oczyścisz skórę, ale również wyrównasz zmarszczki i spowolnisz proces starzenia skóry. Produkt jest całkowicie wodoodporny i bezpieczny, a możliwość pracy w kilku trybach pracy pozwoli Ci dostosować jego działanie do potrzeb Twojej skóry.

Pamiętajmy, że po każdym użyciu szczoteczkę soniczną do twarzy należy dokładnie umyć i zdezynfekować.

Higiena i dezynfekcja naszych urządzeń kosmetycznych jest niezwykle istotna. Ponadto należy zwrócić uwagę na temperaturę przechowywania konkretnych urządzeń.

10 komentarzy na temat: “Jak dbać o urządzenia Beautifly?

  • Beautifly pisze:

   Filtry należy wyciągnąć cienkim szpikulcem, igłą. Po wyjęciu starego nowy zamontować tym samym narzędziem i umieścić go w otworze ssącym. Filtr wymienia się intuicyjnie, w zależności od stopnia jego zużycia (średnio co kilka zabiegów).

 1. Gosia pisze:

  Proszę o informację, urządzenie do mikrodermabrazji B-derma ICE posiada wymienne filtry? W zestawie są tylko gumowe uszczelki.

  • karolina.kurtek pisze:

   Najnowsza seria B-Derma ICE nie posiada filtrów wymiennych. Wystarczy wyczyścić otwór ssący patyczkiem higienicznym 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This will close in 0 seconds