Korzyści z używania szczoteczki sonicznej

szczoteczki soniczne do różnych cer zalety

Bardzo wiele z nas testowało szczoteczki soniczne i na pewno każda jej posiadaczka już nie wyobraża sobie życia bez niej

Jednak te kobiety, które wciąż zastanawiają się czy warto – gdyż nie zostały jeszcze do końca przekonane do tej innowacji w dziedzinie pielęgnacji – powinny poznać korzyści, jakie płyną z regularnego używania szczoteczki sonicznej.

Oczyszczenie twarzy z zanieczyszczeń

Jeśli codzienne oczyszczanie twarzy będzie niedokładne, nie przyniesie tak naprawdę żadnych efektów – chyba, że te negatywne, jak przesuszenie naskórka lub zwiększona produkcja sebum. Odpowiednie oczyszczenie twarzy oznacza, że nasza pielęgnacja nie odbywa się tylko przy pomocy żelu, wody i dłoni – tylko dzięki używaniu kosmetyków dostosowanych do naszego typu cery oraz szczoteczki sonicznej, która pulsacjami wnika w głębokie warstwy skóry, zapewniamy sobie wolność od wyprysków, zaskórników i zwiększonej produkcji sebum. Trzy warianty szczoteczki sonicznej B-Fresh Beautifly dostosowane do rodzaju naszej cery – wrażliwej, normalnej lub tłustej przyniosą spektakularne efekty w codziennym oczyszczaniu naszej skóry.

Złuszczanie martwego naskórka i redukcja zmarszczek

Dokładne oczyszczanie przez nas twarzy za pomocą szczoteczki sonicznej powoduje również złuszczanie martwego, niepotrzebnego naskórka. Nasza skóra wygląda więc świeżo, młodo i zdrowo, a efekty są widoczne gołym okiem.
To jednak nie jedyna korzyść jaka płynie z usunięcia martwych komórek z powierzchni skóry – zmienia się również przyswajalność kosmetyków, które mogą wnikać w głębsze warstwy skóry, a tym samym lepiej nawilżać, odżywiać i odmładzać jej struktury. Nasza twarz oraz makijaż będą wyglądać lekko i promiennie.

Kompaktowa szczoteczka B-Pure Beautifly posiada także tryb masujący antyaging, który widocznie redukuje zmarszczki i zapewnia nam młody wygląd skóry na dłużej!

Zmniejszenie porów

Codzienna pielęgnacja z użyciem szczoteczki sonicznej wpływa pozytywnie na zmniejszenie porów, a także hamuje nadmierne wydzielanie sebum. Podczas intensywnego i dogłębnego oczyszczania twarzy, pory zostają odetkane i są narażone na zanieczyszczenia – jednak pobudzenie krążenia wpływa na ich zamknięcie. Szczoteczka B-Clean Beautifly z technologią Soniczna posiada aż 8000 pulsacji na minutę – pozwala więc dokładnie pozbyć się wszystkich zanieczyszczeń, nie naruszając warstwy hydrolipidowej naszej skóry.

Wzmocnienie skóry

Skóra na twarzy, szyi i dekolcie jest bardzo delikatna – a także codziennie narażona na zanieczyszczenia i drobne urazy. Regularne stosowanie szczoteczek sonicznych Beautifly pozwala nam wzmocnić struktury skóry i uodpornić ją na niekorzystne warunki. Urządzenie wykonuje delikatny, a zarazem przyjemny masaż, który przyczynia się do pobudzenia mikrokrążenia naszej skóry. Dzięki temu, skóra staje się bardziej napięta i odzyskuje jędrność oraz zostaje pobudzona do procesu regeneracji. To właśnie ten proces jest odpowiedzialny za wygładzenie zmarszczek.

Zniwelowanie trądziku

Szczoteczki soniczne pomagają nam uporać się z takimi problemami jak przebarwienia i sucha skóra, a także trądzik, z którym często zmagamy się zarówno w wieku nastoletnim, jak i w dorosłym życiu.

Ponieważ wiele przyczyn trądziku leży w nieprawidłowej pielęgnacji cery, szczoteczka soniczna B-Fresh Beautifly, która oczyszcza naskórek w prawie stu procentach za sprawą aż 6 trybów pracy, pomaga nam pozbyć się tego problemu – przez który często nie wyobrażamy sobie wyjścia z domu bez makijażu – a także kompleksów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.