Nie rezygnuj z pielęgnacji skóry! #zostanwdomu i zadbaj o swoją cerę!

pielegnacja_w_domu

Wiele z nas na co dzień korzysta z usług gabinetów kosmetycznych oraz salonów piękności. Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną oraz zaleceń o unikaniu przebywania w miejscach publicznych jest to teraz niemożliwe.

 

Co więcej zamknięcie salonów może potrwać jeszcze tygodnie, a być może i miesiące. Nie musi to oznaczać końca dbania o Twoją skórę. #zostanwdomu i zadbaj o swoją cerę!

 

Co zyskujesz dzięki domowej pielęgnacji?

✅ nie musisz wychodzić z domu i przebywać w miejscach publicznych dzięki czemu zmniejszasz ryzyko złapania infekcji
✅ oszczędzasz pieniądze, często cena 1 zabiegu w salonie = cena 1 urządzenia, które posłuży Ci na lata
✅ jedynie posiadając urządzenia do pielęgnacji w domu jesteś w stanie zachować systematyczność w ich używaniu i wykonywaniu zabiegów, a to właśnie systematyczność i powtarzalność zabiegów gwarantuje zamierzony efekt jaki chciałaś uzyskać
✅ oszczędzasz czas na dojazdach do salonu
✅ zabiegi wykonujesz systematycznie wtedy kiedy masz na to czas i ochotę
✅ wykonując zabieg w domu uzyskujesz efekt taki sam jak w salonie kosmetycznym

SPA w zaciszu domowym to doskonały sposób na piękny wygląd i dobre samopoczucie każdego dnia. Dodatkowo możesz zaoszczędzić dzięki temu sporo pieniędzy.

Przykłady zabiegów kosmetycznych, które bez obaw możesz wykonać w domu za pomocą urządzeń Beautifly:

Peeling kawitacyjny – jest zabiegiem bardzo delikatnym, przeznaczonym dla osób u których wykluczono inne metody złuszczania naskórka. Osoby, które cierpią na nadmierne zanieczyszczenie cery, mogą bez większych obaw poddać się temu zabiegowi, ponieważ jest on bezinwazyjny. Peeling kawitacyjny często stosuje się w celu przygotowania naszej cery do innych zabiegów. Warto dodać, że podczas zabiegu wykonywany jest też mikromasaż skóry, który poprawia jej dotlenienie, a także pobudza produkcję kolagenu i stymuluje metabolizm komórek.

Peeling kawitacyjny B-Scrub PRO

Mikrodermabrazja – to zabieg, który cieszy się coraz większym powodzeniem zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Umożliwia on szybkie i proste odżywienie, odmłodzenie i regenerację skóry. Zabieg można wykonywać na całym ciele. Mikrodermabrazja jest zabiegiem złuszczającym dla osób, które nie mogą stosować peelingów chemicznych oraz mających przeciwwskazania do zabiegów z wykorzystaniem prądów lub ultradźwięków.
Mezoterapia – zabieg zdobywający coraz większą popularność, który polega na dokonywaniu mikronakłuć w celu odnowienia skóry. Urządzenie do mezoterapii dociera do warstwy właściwej skóry i działa głębiej niż urządzenie do mikrodermabrazji. Te drobne uszkodzenia powodują, że skóra uruchamia swoje mechanizmy obronne – zaczyna produkować kolagen i elastynę, które mają za zadanie odbudowę uszkodzonych tkanek. Dzięki temu, komórki skóry odbudowują się, tworząc mocniejszą i bardziej elastyczną warstwę.

Mikrodermabrazja diamentowa B-Derma PRO

 

Oczyszczanie twarzy szczoteczkami sonicznymi – szczoteczka soniczna dla różnych typów cery to idealny dodatek, który uzupełnia nasz codzienny, tradycyjny proces oczyszczania twarzy. Dzięki codziennemu stosowaniu szczoteczki sonicznej, nasza skóra twarzy staje się jędrniejsza, napięta i odmłodzona. Szeroka powierzchnia szczoteczki sonicznej pozwala na szybkie i dokładne przeprowadzenie oczyszczania twarzy.

Szczoteczka soniczna i Mikrodermabrazja diamentowa w zestawie prezentowym B-Fresh + B-Derma

Indukcyjna, termalna szczoteczka soniczna do twarzy B-Clean

 

Mezoterapia bezigłowa – Potrzebujesz głębokiego nawilżenia i odżywienia skóry? Wzmocnij działanie kosmetyków pielęgnacyjnych dzięki mezoterapii bezigłowej. Wszystkie składniki odżywcze wnikną głębiej, dając efekt napiętej i nawilżonej skóry. Jonizacja tworzy klucz do cery gładkiej, rozświetlonej, z zaznaczonym owalem. Jonizacja dodatnia prowadzi do głębokiego oczyszczenia porów, usunięcia zanieczyszczeń oraz stopniowego rozjaśnienia przebarwień. Jonizacja ujemna w wyniku zastosowania prądu o odpowiednim natężeniu umożliwia głębokie wchłanianie składników aktywnych z produktów kosmetycznych.

Mezoterapia Bezigłowa B-Glossy

 

Domowe zabiegi kosmetyczne to ogromne ułatwienie dla każdej kobiety, która chce cieszyć się czystą, zdrową i promienną skórą. Wykonuj zabiegi sama w domu i przekonaj się w jak łatwy sposób możesz zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This will close in 0 seconds