Nie rezygnuj z pielęgnacji skóry! #zostanwdomu i zadbaj o swoją cerę!

pielegnacja_w_domu

Wiele z nas na co dzień korzysta z usług gabinetów kosmetycznych oraz salonów piękności. Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną oraz zaleceń o unikaniu przebywania w miejscach publicznych jest to teraz niemożliwe.

 

Co więcej zamknięcie salonów może potrwać jeszcze tygodnie, a być może i miesiące. Nie musi to oznaczać końca dbania o Twoją skórę. #zostanwdomu i zadbaj o swoją cerę!

  Co zyskujesz dzięki domowej pielęgnacji? ✅ nie musisz wychodzić z domu i przebywać w miejscach publicznych dzięki czemu zmniejszasz ryzyko złapania infekcji ✅ oszczędzasz pieniądze, często cena 1 zabiegu w salonie = cena 1 urządzenia, które posłuży Ci na lata ✅ jedynie posiadając urządzenia do pielęgnacji w domu jesteś w stanie zachować systematyczność w ich używaniu i wykonywaniu zabiegów, a to właśnie systematyczność i powtarzalność zabiegów gwarantuje zamierzony efekt jaki chciałaś uzyskać ✅ oszczędzasz czas na dojazdach do salonu ✅ zabiegi wykonujesz systematycznie wtedy kiedy masz na to czas i ochotę ✅ wykonując zabieg w domu uzyskujesz efekt taki sam jak w salonie kosmetycznym SPA w zaciszu domowym to doskonały sposób na piękny wygląd i dobre samopoczucie każdego dnia. Dodatkowo możesz zaoszczędzić dzięki temu sporo pieniędzy.

Przykłady zabiegów kosmetycznych, które bez obaw możesz wykonać w domu za pomocą urządzeń Beautifly:

Peeling kawitacyjny – jest zabiegiem bardzo delikatnym, przeznaczonym dla osób u których wykluczono inne metody złuszczania naskórka. Osoby, które cierpią na nadmierne zanieczyszczenie cery, mogą bez większych obaw poddać się temu zabiegowi, ponieważ jest on bezinwazyjny. Peeling kawitacyjny często stosuje się w celu przygotowania naszej cery do innych zabiegów. Warto dodać, że podczas zabiegu wykonywany jest też mikromasaż skóry, który poprawia jej dotlenienie, a także pobudza produkcję kolagenu i stymuluje metabolizm komórek.
Peeling kawitacyjny B-Scrub PRO
Mikrodermabrazja – to zabieg, który cieszy się coraz większym powodzeniem zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Umożliwia on szybkie i proste odżywienie, odmłodzenie i regenerację skóry. Zabieg można wykonywać na całym ciele. Mikrodermabrazja jest zabiegiem złuszczającym dla osób, które nie mogą stosować peelingów chemicznych oraz mających przeciwwskazania do zabiegów z wykorzystaniem prądów lub ultradźwięków. Mezoterapia – zabieg zdobywający coraz większą popularność, który polega na dokonywaniu mikronakłuć w celu odnowienia skóry. Urządzenie do mezoterapii dociera do warstwy właściwej skóry i działa głębiej niż urządzenie do mikrodermabrazji. Te drobne uszkodzenia powodują, że skóra uruchamia swoje mechanizmy obronne – zaczyna produkować kolagen i elastynę, które mają za zadanie odbudowę uszkodzonych tkanek. Dzięki temu, komórki skóry odbudowują się, tworząc mocniejszą i bardziej elastyczną warstwę.
Mikrodermabrazja diamentowa B-Derma PRO
  Oczyszczanie twarzy szczoteczkami sonicznymi – szczoteczka soniczna dla różnych typów cery to idealny dodatek, który uzupełnia nasz codzienny, tradycyjny proces oczyszczania twarzy. Dzięki codziennemu stosowaniu szczoteczki sonicznej, nasza skóra twarzy staje się jędrniejsza, napięta i odmłodzona. Szeroka powierzchnia szczoteczki sonicznej pozwala na szybkie i dokładne przeprowadzenie oczyszczania twarzy.
Szczoteczka soniczna i Mikrodermabrazja diamentowa w zestawie prezentowym B-Fresh + B-Derma
Indukcyjna, termalna szczoteczka soniczna do twarzy B-Clean
  Mezoterapia bezigłowa – Potrzebujesz głębokiego nawilżenia i odżywienia skóry? Wzmocnij działanie kosmetyków pielęgnacyjnych dzięki mezoterapii bezigłowej. Wszystkie składniki odżywcze wnikną głębiej, dając efekt napiętej i nawilżonej skóry. Jonizacja tworzy klucz do cery gładkiej, rozświetlonej, z zaznaczonym owalem. Jonizacja dodatnia prowadzi do głębokiego oczyszczenia porów, usunięcia zanieczyszczeń oraz stopniowego rozjaśnienia przebarwień. Jonizacja ujemna w wyniku zastosowania prądu o odpowiednim natężeniu umożliwia głębokie wchłanianie składników aktywnych z produktów kosmetycznych.
Mezoterapia Bezigłowa B-Glossy
  Domowe zabiegi kosmetyczne to ogromne ułatwienie dla każdej kobiety, która chce cieszyć się czystą, zdrową i promienną skórą. Wykonuj zabiegi sama w domu i przekonaj się w jak łatwy sposób możesz zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.