Dermabrazja – jak często?

Dermabrazja - jak często

Jak zadbać o skórę, która boryka się z bliznami potrądzikowymi, rozstępami i łojotokiem? Rozwiązaniem, które już dawno podbiło rynek kosmetyczny jest dermabrazja. Teraz możecie wykonać ją samodzielnie w domu. Jak często to robić, by uzyskać najlepsze efekty? Podpowiadamy!

 Dermabrazja na blizny i nie tylko

Przede wszystkim w przypadku dermabrazji twarzy zabiegi najlepiej wykonywać jesienią i zimą, gdy nie wystawiamy skóry tak często na ostre słońce. Mikrodermabrazja diamentowa powinna być wykonywana w seriach trzech zabiegów, dwa razy w roku. Wszystko zależy jednak od wrażliwości skóry, dlatego po pierwszych testach sami zauważycie, jakie są reakcje – koniecznie to obserwujcie.

Dermabrazja – cena

Kupując urządzenie na własny użytek znacząco zaoszczędzicie, bo każda wizyta w salonie kosmetycznym to wydatek od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych. Dermabrazja na blizny potrądzikowe czy rozstępy to jeden z popularniejszych zabiegów, a wy będziecie sobie mogli pozwolić na niego o dowolnej porze, we własnym, domowym SPA!

Dla kogo wskazana jest dermabrazja?

Dla osób z wrażliwą cerą, które marzą o jędrnej skórze bez przebarwień, widocznych blizn, rozszerzonych porów, zaskórników czy głębokich zmarszczek. Już po kilku zastosowaniach cera stanie się gładsza, będzie wyglądała na jaśniejszą i bardziej nawilżoną. A dzięki pobudzeniu produkcji kolagenu i elastyny skóra zostanie naturalnie odmłodzona. Warto dodać, że dermabrazja jest bezbolesna i zapewnia stopniową odnowę komórkową. Dzięki temu efekty są długofalowe!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *