Dermabrazja – ile kosztuje?

Dermabrazja – ile kosztuje?
Dermabrazja twarzy czy całego ciała to zabieg, który swego czasu zawojował gabinety kosmetyczne i wszedł już na stałe do oferty. Technologia idzie jednak naprzód i dzisiaj możecie bez problemu sami zakupić urządzenie i wykonać dermabrazję w domu. A ile kosztuje seria zabiegów?

Dermabrazja – cena

Zabieg dermabrazji trzeba powtarzać w seriach, dlatego zakup urządzenia na domowy użytek to świetny pomysł. Zaoszczędzicie pieniądze i sami zadecydujecie, kiedy powtórzyć cały proces. Aby efekty były trwałe, dermabrazję trzeba wykonywać przynajmniej raz w roku, licząc przynajmniej dwie lub trzy sesje. Średnia cena zabiegu w salonie kosmetycznym wynosi od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Tym bardziej domowy zabieg się opłaca. Dlaczego jeszcze warto zainwestować w swój sprzęt? Urządzenia do mikrodermabrazji diamentowej mają często jeszcze inne funkcje – na przykład masażu liftingującego, otwierania i zamykania porów, zmniejszania podrażnień czy kojenia skóry po zabiegu.

Dermabrazja na blizny i nie tylko

Dermabrazja polega na mechanicznym ścieraniu naskórka. Gdy zabieg pojawił się na rynku, najczęściej stosowano go u osób, które borykają się z bliznami potrądzikowymi, bliznami po ospie, rozstępami, czy po chorobach skóry. Obecnie jednak dermabrazja laserowa ma o wiele szersze zastosowanie. Przede wszystkim chodzi o głębokie oczyszczenie twarzy, zniwelowanie nierówności i walkę z niedoskonałościami. Czego jeszcze możecie się spodziewać? Skóra będzie jędrniejsza, bardziej promienna, zmarszczki staną się mniej widoczne. Rezultaty widać często już po pierwszym zabiegu. Warto dodać, że dermabrazja jest bezbolesna, a sam zabieg jest łatwy do wykonania. Kto najlepiej na nim skorzysta? Osoby z przebarwieniami na skórze, bliznami, łojotokiem, zaskórnikami i zmarszczkami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.