Peeling kawitacyjny w domu – jak często?

Aby cera była promienna i pełna blasku codziennie należy ją prawidłowo oczyszczać. Jak zrobić to lepiej i skuteczniej? Sięgnijcie po peeling kawitacyjny. Dzięki niemu wasza cera nabierze blasku, pozbędziecie się zaskórników i niedoskonałości, a przebarwienia zaczną blednąć. Jak często można wykonywać peeling kawitacyjny w domu? Podpowiadamy!

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego w domu

Dzisiaj podobne urządzenie możecie kupić za rozsądną cenę. Warto, bo regularne zabiegi przyniosą podobne efekty, jakich możecie spodziewać się po zabiegach w renomowanych salonach kosmetycznych. Musicie pamiętać, że w przypadku tak zaawansowanej pielęgnacji bardzo ważna jest regularność. Jak często wykonywać peeling kawitacyjny w domu?

Peeling kawitacyjny – dostosujcie zabiegi do swojej skóry

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, bo każda cera jest inna. Jeżeli wasza skóra twarzy należy do wrażliwych i skłonnych do podrażnień, na początku wykonujcie zabieg raz na 2-3 tygodnie. Jeśli jednak wasza cera jest normalna i nie borykacie się z nadwrażliwością czy trądzikiem różowatym, możecie zrobić peeling kawitacyjny raz w tygodniu.

Peeling kawitacyjny – efekty uboczne

Zbyt częste zabiegi lub niedokładne oczyszczenie twarzy przed wykonaniem peelingu – to może przyczynić się do powstawania efektów ubocznych. Obserwujcie reakcje swojej cery na bieżąco!

Peeling kawitacyjny – opinie, efekty

Jeżeli wasza cera zrobiła się promienna i świeża, to właśnie efekt peelingu kawitacyjnego. To idealne rozwiązanie dla osób, które borykają się z przebarwieniami, zmianami skórnymi, trądzikiem. Warto spróbować profesjonalnej pielęgnacji w domu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.