Mikrodermabrazja diamentowa – co ile czasu zabieg?

Jeżeli decydujesz się na wdrożenie bardziej zaawansowanej pielęgnacji ciała i twarzy, to zapewne interesujesz się mikrodermabrazją diamentową. Ten zabieg jeszcze do nie dawna był wykonywany tylko w gabinetach kosmetycznych, ale teraz z powodzeniem (i znacznie szybciej) wykonasz go we własnym domu. Zobacz, jak często należy powtarzać sesje, aby utrzymać i wzmocnić efekty.

Mikrodermabrazja diamentowa – ile zabiegów?

Jest obecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych zarówno w gabinetach kosmetycznych, jak również w domowym SPA. Mikrodermabrazja diamentowa poprawia wygląd skóry poprzez liftingujący masaż – zmniejsza napięcie, reguluję pracę gruczołów łojowych i wydzielanie sebum, działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie. Efekty mikrodermabrazji są fantastyczne, pod warunkiem, że zadbasz o regularność zabiegów. I nie martw się!

Dzień po mikrodermabrazji możesz jeszcze nie zauważyć poprawy, ale po regeneracji, która polega na nawilżaniu i unikaniu mocnego światła na pewno wystawisz jej pozytywną opinię! Mikrodermabrazję najlepiej jest wykonywać w 2 lub 2 seriach po 3, 6, a nawet 10 zabiegów. Zarówno częstotliwość, jak i intensywność terapii zawsze dopasowuje się indywidualnie do rodzaju skóry i problemów, z jakimi się boryka.

Jak często robić mikrodermabrazję w domu?

Z uwagi na to, w warunkach domowych wykonuje się dość łagodną mikrodermabrazję diamentową, częstotliwość zabiegów może być nieco większa. Należy jednak przestrzegać zaleceń po mikrodermabrazji, czyli każdorazowo obserwować skórę i dbać o jej potrzeby, głównie nawilżanie. Licznie opinie i zdjęcia twarzy po mikrodermabrazji potwierdzają jej skuteczność oraz bezpieczeństwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *