Dermabrazja – laserowa co to jest?

mikrodermabrazja diamentowa sprzęt 24

Marzycie o gładkiej i promiennej cerze? Chcecie pozbyć się blizn po trądziku, zmarszczek lub rozstępów na udach? Dermabrazja za pomocą lasera będzie odpowiednim rozwiązaniem. Na czym polega ten zabieg i gdzie go wykonać?

Dermabrazja laserowa – co warto wiedzieć?

W swoim działaniu dermabrazja przy użyciu lasera przypomina mikrodermabrazję diamentową (mechaniczną). Jednak tutaj zamiast diamentowych cząsteczek naskórek będzie ścierać światło lasera. Na czym polega różnica? Dermabrazja na blizny przy użyciu lasera jest zabiegiem bardziej precyzyjnym, a efekty są widoczne szybciej. Już po kilku dniach od pierwszej sesji skóra będzie gładsza, bardziej promienna, a przebarwienia staną się jaśniejsze.

Dermabrazja twarzy laserowa – gdzie wykonać?

Taka usługa jest dostępna w większości salonów kosmetycznych, które specjalizują się w dermabrazji. Jeżeli jednak zależy wam na tym, aby wykonać zabieg samodzielnie, w domowym zaciszu, pomyślcie o dermabrazji mechanicznej, przy użyciu mikrocząsteczek diamentowych. Jest równie skuteczna, mniej inwazyjna i na pewno atrakcyjniejsza cenowo.

Dermabrazja – cena

Aby nie zostawiać pieniędzy w salonach kosmetycznych, dermabrazja w domu może stać się waszym rytuałem dzięki dostępnym na rynku urządzeniom. Serię zabiegów (średnio 2-3) trzeba powtarzać raz w roku, dlatego sprzęt na pewno się przyda. Czego możecie się spodziewać po dermabrazji na blizny, zmarszczki i rozstępy? Gładszej, bardziej nawilżonej i odmłodzonej skóry! Dzięki dogłębnemu oczyszczeniu codzienna pielęgnacja będzie się lepiej wchłaniać, a pobudzenie produkcji kolagenu opóźni procesy starzeniowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This will close in 0 seconds