Dermabrazja – gdzie?

Zabieg dermabrazji jest wyjątkowo skuteczny, dlatego szybko podbił serca osób, które marzą o pięknej i gładkiej cerze. A o to nie tak łatwo, gdy ktoś boryka się z bliznami po trądziku, zmarszczkami czy niedoskonałościami. Dzisiaj dermabrazja jest powszechnie dostępna. Gdzie możecie ją wykonać?

Dermabrazja twarzy i ciała

Zabieg jest dostępny w każdym salonie kosmetycznym. Wykonują go głównie kosmetolodzy, ale zdarza się, że korzystają z niego również lekarze o specjalizacji dermatologicznej. Dermabrazja w gabinecie może być inwazyjna, co oznacza, że skóra będzie potrzebowała kilku dni, by dojść do siebie.

Mikrodermabrazja diamentowa jest również możliwa do wykonania w warunkach domowych. Na rynku znajdziecie urządzenia do samodzielnej obsługi. Samo działanie jest łagodniejsze, ale równie skuteczne. Jakich efektów możecie się spodziewać?

Dermabrazja na blizny – skóra stanie się gładka!

Dermabrazja, polegająca na mechanicznym złuszczaniu naskórka, pozwala na stopniowe spłycanie blizn i dogłębne oczyszczenie. Właśnie dlatego skóra już po pierwszym zabiegu staje się gładsza, jaśniejsza i bardziej nawilżona. Dzięki usunięciu warstwy naskórka lepiej przyjmuje pielęgnację i łatwiej się regeneruje. Skóra zostaje również wzmocniona, wygląda młodziej i jest jędrna.

Dermabrazja – cena

W gabinecie kosmetycznym zapłacicie za jedną sesję od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych. Seria to dwie-trzy wizyty przynajmniej raz w roku. W domowym zaciszu płacicie tylko raz, kupując urządzenie w rozsądnej cenie. Warto spróbować!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This will close in 0 seconds