Indukcyjna, termalna szczoteczka soniczna do twarzy B-Clean

szczoteczka soniczna bclean beautifly

Poszukujesz wielofunkcyjnej szczoteczki sonicznej, która poprawi wygląd skóry Twojej twarzy? Poznaj szczoteczkę B-Clean – oczyszczanie twarzy, domowe spa, demakijaż i redukcja zmarszczek w jednym urządzeniu, dopasowanym specjalnie do Ciebie.

szczoteczka b-clean beautifly

Domowe SPA

Dzięki zastosowanej w szczoteczce B-Clean technologii Thermal SPA, możemy wykonać z jej pomocą codzienny demakijaż. Temperatura ok. 55°C sprawia, że w połączeniu z naszym ulubionym środkiem myjącym stosowanym na co dzień, nasz makijaż się rozpuszcza, a cera cudownie oczyszcza. W bezpieczny i przyjemny sposób nie tylko oczyszczamy swoją skórę, ale również pozwalamy się jej odprężyć i zrelaksować.

Połączenie technologii Thermal SPA z technologią T-Sonic, która gwarantuje oczyszczenie nawet w głębszych partiach skóry, nie naruszając jej warstwy hydrolipidowej, gwarantuje piękną i zdrową cerę. 8000 pulsacji na minutę zapewnia dokładne oczyszczenie twarzy oraz poprawę krążenia krwi. Standardy Twojej codziennej pielęgnacji ze szczoteczką B-Clean zostaną podniesione!

Codzienna pielęgnacja

Jeśli wydaje Ci się, że pielęgnacja z użyciem szczoteczki sonicznej pochłania dużo czasu, to jesteś w błędzie – z użyciem B-Clean zajmuje to jedynie 5 minut!

Wystarczy nałożyć płyn lub żel do mycia twarzy na główkę szczoteczki i zwilżyć ją wodą. Możemy wybrać odpowiednią dla siebie intensywność (szczoteczka posiada aż 8 trybów pracy) i dać się poprowadzić przez oczyszczanie twarzy z wbudowanym inteligentnym timerem, który będzie nas informował, kiedy powinnyśmy zmienić myjący obszar.

Po 5 minutach przełączamy na tryb głębokiego złuszczania i możemy cieszyć się piękną, pełną blasku cerą. Szczoteczkę po zabiegu wystarczy przemyć pod bieżącą wodą i pozostawić do osuszenia.

szczoteczka soniczna b-clean

Bezpieczeństwo

Szczoteczki Beautifly wykonane są z ultrahigienicznego silikonu medycznego, który nie powoduje żadnych podrażnień, dlatego możesz bezpiecznie używać jej codziennie i nie martwić się o swoją skórę.

Wodoodporna

Szczoteczka, która ma do spełnienia tyle zadań musi być również wodoodporna. Nie martw się, że po kontakcie z wodą coś się zepsuje. Wszystkie szczoteczki Beautifly są wodoodporne, żeby zapewnić Ci wygodę w użytkowaniu i czystą przyjemność z używania naszych produktów.

Indukcyjna, termalna szczoteczka soniczna do twarzy B—Clean

Szczoteczka dopasowana do Ciebie

Za sprawą elastycznej górnej części szczoteczki, która wygina się pod kątem 30°, B-Clean idealnie dopasowuje się do naszego indywidualnego kształtu twarzy.

Antyaging

Tylny obszar masujący antyaging pozwala nam zachować młody wygląd na dłużej. Codzienny masaż skóry twarzy szyi i dekoltu, powoduje, że ją wzmacniamy i odzyskuje ona utracone napięcie. Pierwsze objawy starzenia – delikatne zmarszczki – potrafią zniknąć dzięki odpowiedniej pielęgnacji naszymi szczoteczkami.

Proste ładowanie

Szczoteczka B-Clean posiada magnetyczną, indukcyjną bazę do ładowania. Dzięki temu, nie potrzebujemy dużo miejsca w łazience dla naszej szczoteczki, bo możemy po prostu przyczepić ją do lustra i mieć zawsze pod ręką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *