Szczoteczki soniczne do skóry suchej, tłustej i normalnej – poznaj różnice

beautifly-banner-szczoteczki-soniczne

Szczoteczki soniczne do oczyszczania twarzy stają się coraz bardziej popularne wśród kobiet, ponieważ zapewniają dokładny demakijaż i usunięcie nagromadzonego sebum oraz martwego naskórka

Dzięki temu, nasza skóra twarzy staje się odżywiona i nabiera blasku. Regularne stosowanie szczoteczki sonicznej pomaga zmniejszyć widoczność zmarszczek oraz oczyścić nawet głębokie pory, które z czasem stają się mniejsze, przez co nasza cera zmniejsza skłonności do niedoskonałości. Zwiększa się również wchłanialność kosmetyków, co sprawia, że nasz codzienny makijaż wygląda lekko i promiennie.

Jak wybrać odpowiednią szczoteczkę soniczną?

Rynek szczoteczek sonicznych oferuje ogromną ilość produktów. Jednak przy dokonywaniu ostatecznego wyboru, nie powinnyśmy sugerować się tylko niską ceną – ponieważ rzadko idzie za nią w parze wysoka jakość. Na co zatem warto zwrócić uwagę?

Rozmiar szczoteczki sonicznej

Zastanówmy się, gdzie najczęściej będziemy użytkować naszą szczoteczkę i podejmijmy decyzję co do jej rozmiary, mając to na uwadze. Jeśli dużo podróżujemy, albo chcemy zabierać naszą szczoteczkę wszędzie (np. na siłownię), to najlepszym wyborem dla nas będzie szczoteczka kompaktowa B-Pure Beautifly, którą bez problemu przetransportujemy z pomocą travel boxa dołączonego do zestawu. Jeśli szczoteczki będziemy używać głównie w domu, zwróćmy uwagę na większe szczoteczki B-Fresh oraz B-Clean, które różnią się nie tylko rozmiarem, ale także pielęgnującymi właściwościami.

 

Kompaktowa szczoteczka soniczna do mycia twarzy B—Pure

 

Typ cery

Wybierając szczoteczkę soniczną, powinnyśmy zwrócić uwagę na to, czy jest ona dostosowana do konkretnego typu cery. Każdy jej typ będzie bowiem wymagał zupełnie innej pielęgnacji. Przykładowo, jeśli wybierzemy za twardą szczoteczkę, podrażnimy naszą delikatną wrażliwą skórę – a jeśli zaś wybierzemy za miękką, przy innym typie cery, może się okazać, że nie uda nam się jej dokładnie oczyścić.
Szczoteczki B-Fresh Beautifly są dostępne w trzech wariantach – dostosowane do skóry wrażliwej, normalnej i tłustej.

Materiał

Tańsze szczoteczki często wykonane są z syntetycznych, nieprzebadanych materiałów. Tymczasem odpowiednia szczoteczka powinna być wykonana z tworzywa bezpiecznego dla naszej skóry, nie powodującego żadnych podrażnień. Szczoteczki Beautifly są zrobione z ultrahigienicznego silikonu medycznego i posiadają certyfikat RoHs.

 

Indukcyjna, termalna szczoteczka soniczna do twarzy B—Clean

 

Wodoodporność

Szczoteczka soniczna powinna być wodoodporna – w końcu podczas naszego użytkowania, wielokrotnie będzie miała kontakt z wodą. O szczoteczki Beautifly nie musimy się martwić! Możemy je śmiało moczyć w wodzie, ponieważ one się jej nie boją.

 

Szczoteczka soniczna do twarzy B—Fresh

 

Technologia T-Sonic

Wiele dostępnych szczoteczek posiada funkcję wibracji, które dają tylko złudne wrażenie dokładniejszego oczyszczenia. W szczoteczkach sonicznych Beautifly została wykorzystana technologia T-Sonic, dzięki której pulsacje docierają do najgłębszych partii skóry, nie naruszając jej równowagi hydrolipidowej. 8000 pulsacji na minutę oczyszcza dokładnie skórę i poprawia krążenie krwi, co wpływa korzystnie na jej zdolność do regeneracji – niweluje oznaki starzenia i pozwala skórze dłużej pozostać młodą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This will close in 0 seconds