Jak stosować depilator IPL?

Bez względu na to, czy to wiosna, lato, jesień czy zima, kobiety chcą się cieszyć gładką i piękną skórą. Depilacja to zabieg stosowany od pokoleń, ale dopiero ostatnie lata przyniosły prawdziwą rewolucję, jeżeli chodzi o stosowanie technologii w domowym zaciszu. Depilator IPL już po czterech użyciach (a więc średnio po miesiącu stosowania) pozwala cieszyć się gładką i zadbaną skórą. Jak go stosować, by przyniósł pożądane efekty?

Depilator laserowy IPL – jak przygotować się do zabiegu?

Aby depilator IPL odpowiednio zadziałał, należy najpierw dokładnie oczyścić skórę. Usuńmy dokładnie makijaż, balsam, czy antyperspirant, w przeciwnym razie skóra może ulec podrażnieniu. Bardzo ważne jest, aby do czasu zabiegu pozostawić na skórze widoczne włoski o długości przynajmniej 1 mm. Przed samym zabiegiem usuwamy je za pomocą maszynki (nie wyrywamy cebulek!) Co dalej?

Jak stosować depilator IPL?

Głowicę należy przyłożyć do wybranej partii skóry (na przykład brody, pach lub nóg) i uruchamiamy naświetlanie. Głowicę prowadzimy równomiernie, aby światło mogło objąć kolejne partie skóry. Sam proces nie jest ani bolesny, ani nieprzyjemny. Należy go powtarzać co 4-6 tygodni.

Czy depilatory IPL są skuteczne?

Tak, bo światło dociera do cebulki włosów, osłabia je, aż ulegają całkowitemu rozpadowi. Po kilku miesiącach skóra będzie idealnie gładka, a zabieg będziemy powtarzać coraz rzadziej.

Depilator laserowy ranking

Czy zwracać uwagę na rankingi i opinie? Na pewno najcenniejsze będą recenzje użytkowniczek, które depilator laserowy przetestowały na własnej skórze. Sprzęt powinien być sprawdzony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This will close in 0 seconds