Jak wypada depilator B-Glammi IPL na tle konkurencji? Wielkie porównanie

Jak wypada depilator B-Glammi IPL na tle konkurencji? Wielkie porównanie

Depilacja w domu z użyciem profesjonalnych urządzeń to nie tylko wygoda, lecz przede wszystkim oszczędność czasu. Wiele osób obawia się, że  depilacja musi odbywać się jedynie w salonie kosmetycznym. Nic bardziej mylnego!   Zabieg depilacji można wykonać z łatwnością także w domu! 

Nowoczesne depilatory wykorzystujące technologię IPL są bezpieczne i bardzo intuicyjne. Praca z nimi to czysta przyjemność i relaks, na który możesz sobie pozwolić. Poznaj funkcje naszego depilatora B-Glammi i dowiedz się, jak wypada na tle konkurencji.

Depilacja dla początkujących – wszystko co musisz wiedzieć

Jedną z najważniejszych zalet przeważających nad zakupem depilatora IPL, jest możliwość wykonywania zabiegu w domu w dowolnym czasie, o określonej porze. Dzięki temu nie musisz już umawiać się na depilację laserową w salonie kosmetycznym ani tracić czasu na dojazdy. Zakup profesjonalnego depilatora IPL to inwestycja na lata. Urządzeniem można się dzielić z rodziną, przy zachowaniu podstawowych zasad higieny. Kolejną zaletą takiego zakupu jest fakt, że skuteczność depilacji wykonywanej w domu często jest na tym samym poziomie co w salonie kosmetycznym. Jedyne, o czym musisz pamiętać, to o regularnym wykonywaniu zabiegu. Domowa depilacja szybko się zwraca i jest przede wszystkim bezbolesna. Depilatorem IPL wykonasz zabieg w popularnych miejscach na ciele, nie tylko na łydkach, lecz także na udach, pachach, czy bikini. Warto wspomnieć, że wykonanie depilacji w salonie kosmetycznym w popularnym miejscu na ciele to często koszt, który jest niemal równoznaczny z zakupem depilatora IPL.

Depilacja IPL czyli fotodepilacja wszystkich partii ciała – za co odpowiada technologia IPL?

Fotodepilacja, to inaczej depilacja IPL, która wykorzystuje zjawisko selektywnej fotoremolizy. W procesie tym dochodzi do emisji światła, które zamienia się w energię. Dociera ona do cebulek włosków i powoduje ich wypadanie. Laser znajdujący się w depilatorze działa punktowo na skórę, wytwarzać fale o stałej długości. Zabiegi z wykorzystaniem technologii IPL są całkowicie bezbolesne i bezpieczne dla skóry. Właściwe ich przeprowadzenie nie wywołuje żadnych podrażnień. Atutem fotodepilacji jest fakt, że sprawdza się ona przy większości odcieni skóry, poza bardzo ciemną. Wykonując zabieg depilatorem IPL nie musisz używać żeli czy innych środków kosmetycznych. Metoda ta jest najskuteczniejszą i zarówno najbardziej komfortową ze wszystkich obecnych sposobów depilacji.

B-Glammi Depilator IPL

799,00 

 • Depilator do różnych obszarów ciała (twarz, bikini, nogi)
 • Czujnik koloru skóry
 • Wbudowana golarka
 • 5 poziomów intensywności
 • Tryb automatycznych impulsów
 • 300 000 impulsów

W zestawie: ładowarka, okulary ochronne, szczotka do czyszczenia.

SKU: 5903003700876 Kategorie: , Tagi: ,
Czytaj dalej

Technologia IPL – jak działa depilator?

Depilator IPL B-Glammi jest metodą usuwania owłosienia opartą na silnych impulsach światła i na selektywnej fototermolizie. Podczas depilacji emitowane jest światło, które absorbuje się przez melaninę (barwnik nadający kolor włosom i skórze). Wówczas dochodzi do pochłaniania światła IPL przez melanocyty. Wiąże się do bezpośrednio z przekazaniem dużej ilości światła. Energia ta dociera do całego trzonu włosa aż po cebulki, skutecznie je niszcząc. Warunkiem efektywnej fotodepilacji jest to, że włos który poddawany jest silnemu działaniu światła, musi znajdować się w fazie wzrostu. Dlatego przy pierwszym użyciu depialtora B-Glammi zniszczeniu ulega ok. 50% mieszków włosowych oraz włosów. Aby całkowicie pobyć się niechcianego owłosienia, zabieg musi zostać powtórzony kilkakrotnie. Samodzielne przeprowadzenie fotodepilacji może być nie do końca dokładne. Dlatego jeżeli zauważysz, że odrastające włoski są rzadsze i cieńsze, wykonaj zabieg przypominający.

Dlaczego depilator świetlny jest lepszy niż laserowy?

Depilacja IPL działa podobnie jak depilacja laserowa, jednak wykorzystuje ona szersze spektrum światła o różnych długościach fal. Intensywne światło pulsacyjne pokrywa większy obszar ciała, dlatego metoda ta jest świetna do usunięcia owłosienia, np. z łydek. Jest to bardziej efektywny zabieg, ponieważ sprawdza się u osób o jasnych włoskach. Dzięki temu urządzenie IPL jest w stanie pozbyć się owłosienia z różnych odcieni skóry i włosów. Depilowanie ciała przy użyciu urządzenia IPL B-Glammi jest więc wygodne i bezpieczne. Skóra po zabiegu nie wymaga pielęgnacji, nie jest też zaczerwieniona. Dzięki intensywnemu działaniu energii świetlnej, urządzenie IPL może być stosowane do leczenia wielu schorzeń, bez ingerencji w strukturę skóry.

Depilator B-Glammi IPL vs. produkty konkurencyjne

Depilator B-Glammi posiada wbudowaną technologię IPL, która jest niezwykle bezpieczna i skuteczna. Dzięki niemu depilację możesz wykonać w domu w zaledwie kilkanaście minut.

Dlaczego B-Glammi jest lepszy od produktów konkurencyjnych?

 • Wbudowana golarka – zdecydowana większość produktów dostępnych na rynku znanych marek nie ma golarki. W praktyce oznacza to, że zanim zdecydujesz się na fotodepilację, musisz użyć maszynki jednorazowej bądź innego urządzenia, aby pozbyć się niechcianego owłosienia. W efekcie zabieg depilacji wymaga zastosowania co najmniej 2 produktów, co wpływa na wydłużenie się czasu pracy. Golarka B-Glammi pozwoli sprawnie Ci zaplanować depilację gdzie tylko chcesz.
 • Automatyczny czujnik koloru skóry – nie musisz już martwić się o to, czy wybrałaś prawidłowy tryb intensywności uwalnianego światła. Wbudowany czujnik koloru skóry, automatycznie dopasowuje uwalniany impuls światła do odcienia Twojej skóry.
 • Tryb automatycznych impulsów – w przeciwieństwie do innych urządzeń konkurencyjnych, depilator B-Glammi posiada automatyczny program, który uwalnia impulsy bez Twojej ingerencji, co 2 sekundy. Urządzenie daje możliwość regulacji intensywności światła.
 • Cena – depilator B-Glammi z wbudowaną golarką wypada wyjątkowo korzystnie na tle produktów konkurencyjnych, których cena bardzo często nie jest adekwatna do ich jakości oraz posiadanych funkcji.
 • Design – urządzenie B-Glammi cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony klientek ze względu na jego unikalny design. Depilator jest zgrabny i nie zajmuje dużo miejsca. Został wykonany z niezwykłą starannością i dbałością o najmniejsze detale.

Depilacja z użyciem B-Glammi IPL krok po kroku

Przed przystąpieniem do pierwszej depilacji jakimkolwiek depilatorem IPL warto wykonać test wrażliwości skóry. W tym celu wybierz niewielki obszar, w pobliżu tego, na którym planujesz wykonać zabieg. Następnie użyj najniższego poziomu intensywności. Wyemituj przynajmniej 2-3 impulsy. Po zakończonym teście, odczekaj ok. 60 min i sprawdź, jak zachowała się Twoja skóra.
Jeżeli po wyznaczonym czasie skóra wygląda normalnie i nie zaszły na niej żadne zmiany, możesz spokojnie przejść do wykonywania pełnej depilacji.

Jak wykonać depilację IPL w domu?

 1. Przygotuj skórę – umyj ją i osusz, nie używaj żadnych środków nawilżających.
 2. Podłącz urządzenie do zasilania, a następnie pchnij przełącznik golarki w górę. Maszynka zacznie działać automatycznie.
 3. Golarkę umieść przy skórze, pod kątem 90° i przesuwaj zawsze w kierunku przeciwnym do wzrostu włosków.
 4. Zanim zaczniesz depilację IPL, koniecznie załóż okulary dołączone do opakowania.
 5. Naciśnij i przytrzymaj przycisk włączający urządzenie. Depilator umieść przy skórze, pod kątem 90° dociskając do skóry. Naciśnij przycisk lampy błyskowej, aby uwolnić impuls świetlny.
 6. Przesuwaj urządzenie na ciele w niewielkich odległościach, wypuszczając kolejne impulsy.
 7. Po zakończonej depilacji, wyłącz urządzenie przyciskiem i odłącz od zasilania. Pamiętaj o oczyszczeniu urządzenia.

Depilacja IPL w domu – dla kogo?

Mimo tak wielu korzyści związanych z depilacją IPL, zabieg ten nie jest przeznaczony dla każdego. Jakie są przeciwwskazania do wykonywania depilacji z wykorzystaniem urządzenia IPL? Z depilacji należy zrezygnować w przypadku zaczerwienia skóry, bądź po opalaniu. Depilacji IPL nie powinny wykonywać kobiety w ciąży, matki karmiące piersią lub te spodziewające się dziecka bądź te, które podejrzewają, że mogą być w ciąży. Depilatora nie można wykorzystywać na skórze pokrytej tatuażem, a także na skórze głowy, uszach, sutkach, szyi oraz na błonach śluzowych. Osoby chorujące na epilepsję, mające napady padaczkowe lub przewlekłe migreny powinny definitywnie zrezygnować z fotodepilacji.

Dzięki depilatorowi IPL B-Glammi możesz zaoszczędzić czas oraz kiedykolwiek i gdziekolwiek zechcesz wykonać skuteczną depilację i cieszyć się gładką skórą na tak długo! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This will close in 0 seconds