Laser na porost włosów B-Longa – czy warto zainwestować w urządzenie na wypadanie włosów?

Laser na porost włosów B-Longa – czy warto zainwestować w urządzenie na wypadanie włosów?
Cykl życia pojedynczego włosa może trwać do 5-7 lat. Przypuszcza się, że każdego dnia człowiek traci ich nawet 80. Obywa się to w sposób naturalny, ponieważ cykl życia włosa podzielony jest na fazy. Niepokojącym sygnałem jest wzmożone wypadanie włosów, które w konsekwencji może prowadzić do łysienia i przerzedzenia skóry głowy. Jakie są główne przyczyny wypadania włosów? Poznaj sprawdzone sposoby na wypadanie włosów i dowiedz się jak działa laser kosmetyczny B-Longa.

Główne przyczyny wypadania włosów

Powodów wypadania włosów jest wiele i nie sposób ich zliczyć. Istnieje przekonanie, ze włosy są najlepszym wskaźnikiem jakości odżywiania, zatrucia pokarmowego, przyjmowania leków czy zaburzeń hormonalnych. O zmianach chorobowych w organizmie może świadczyć nadmiernie wypadanie włosów, ich grubość, struktura i zabarwienie łodygi włosa. Jedną z najpoważniejszych przyczyn są różnego rodzaju schorzenia i choroby. Do najczęściej wymienianych powodów, które odpowiadają za wzmożoną utratę włosów zalicza się:
 • stan zapalny organizmu
 • zaburzenia hormonalne
 • poród
 • odstawienie antykoncepcji
 • choroby wewnątrz ustrojowe, zakaźne z podwyższoną temperaturą
 • brak właściwej diety
 • niewłaściwa pielęgnacja skóry głowy
 • nieleczone łojotokowe zapalenie skóry/łojotok
 • wysoki stres
 • chemioterapia

Dlaczego włosy wypadają? Łysienie androgenowe

Miliony kobiet i mężczyzn na całym świecie cierpi na łysienie androgenowe, które jest schorzeniem dziedzicznym. Przebieg łysienia w przypadku mężczyzn i kobiet wygląda nieco inaczej. U mężczyzn pierwsze objawy występują po okresie dojrzewania. Łysienie androgenowe charakteryzuje się powolną i lokalną transformacją włosów w meszkowe, które są zdecydowanie krótsze. Ponadto częściej niż zwykle wypadają podczas czesania czy mycia. Łysienie androgenowe u kobiet objawia się wypadaniem włosów w centralnej okolicy głowy. Największe nasilenie obejmuje część czołową z zachowaniem linii czoła. Istnieją metody leczenia łysienia androgenowego jednak są one związane z kuracją doustną, terapią zewnętrzną i zabiegami, które nie zawsze okazują się efektywne. Do najskuteczniejszych zabiegów zalicza się mezoterapię igłową, mezoterapię osoczem i karboksyterapię. Bezpiecznym rozwiązaniem jest użycie nowoczesnych laserów kosmetycznych na porost włosów.

Laser na porost włosów B-Longa Pro

1.799,00 

OFERTA SPECJALNA, KUP TANIEJ! SPRAWDŹ KLIKNIJ TUTAJ!

 • Technologia LLLT (Low Level Laser Therapy)
 • Technologia RF 500kHz do stymulacji skóry głowy
 • 10 głowic laserowych do stymulacji mieszków włosowych
 • Tytanowa powłoka
 • Obsługa za pomocą wibracji i polecenia głosowego
 • Wbudowany inteligentny timer
 • Mikrowibracje dla lepszego pobudzenia krążenia
 • Długość fali światła czerwonego 650nm
SKU: 5903003700739 Kategorie: , , Tagi: ,
Czytaj dalej
 

Jak zatrzymać wypadanie włosów? Laser kosmetyczny B-Longa

Osoby cierpiące na wzmożone wypadanie włosów powinny przede wszystkim skonsultować się z trychologiem, który oceni prawdziwy powód patologii i zastosuje leczenie. W zatrzymaniu wypadaniu włosów może pomóc laser kosmetyczny na porost włosów B-Longa. Laser to jedna z najczęściej wykorzystywanych technik w kosmetyce. Nowoczesna technologia pozwala na kompleksową pielęgnację ciała. Choć laser kojarzy się przede wszystkim z depilacją, jednak jego zastosowań jest znacznie więcej. B-Longa doskonale sprawdzi się po ciąży, odchudzaniu, czy leczeniu. Produkt wyposażony jest w 10 głowic laserowych do stymulacji mieszków włosowych. Wbudowana technologia RF stymuluję skórę głowy i pobudza jej krążenie. Tytanowa powłoka zapobiega zaplątywaniu się włosów w trakcie ich czesania. Regularne używanie urządzenia zgodnie z przeznaczeniem sprawi, że włosy będą rosły szybciej i będą silniejsze. Terapia laserem nie jest inwazyjna, a bezpieczeństwo i skuteczność bardzo wysoka. Laserowa stymulacja mieszków włosowych, przyspiesza ich wzrost i zagęszcza je. Terapia czy użyciu lasera kosmetycznego B-Longa pozytywnie wpływa na ogólną poprawę kondycja włosa i skóry głowy.

Jak poprawnie czesać włosy laserem B-Longa?

Przed przystąpieniem do zabiegu skórę głowy należy oczyścić i zachować ją suchą. Laser kosmetyczny B-Longa należy używać 3 razy w tygodniu przez 15 min.
 1. Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania i uruchom urządzenie.
 2. Następnie wciśnij funkcję RF fali radiowych, a potem lasera.
 3. Rozpocznij zabieg, umieszczając urządzenie u nasady włosów. Przesuwaj od czubka głowy do karku
 4. Powtarzaj czynność przez 15 min na całej powierzchni skóry głowy.
 5. Po zabiegu oczyść głowicę bawełnianą i lekko wilgotną ściereczką.
 

Technologia fal radiowych – czy to działa?

Laser kosmetyczny na porost włosów łączy w sobie technologię RF i lasera, która w sposób naturalny stymuluje wzrost włosa. Fale radiowe zastosowane w urządzeniu są innowacyjną formą radzenia sobie z wypadającymi nadmiernie włosami. Zabieg wykorzystuje objętościowe podgrzewanie skóry właściwej i tkanki podskórnej, podczas którego dochodzi do poprawy cyrkulacji krwi. Skóra głowy jest więc zasilana dużą ilością tlenu, co pozytywnie wpływa na porost włosów i zapobiega ich wypadaniu.Wskazaniem do wykonania takiego masażu skóry głowy są również słabe i cienkie włosy, które z naturalnych przyczyn mają większą tendencję do łamania się i wypadania. Przeprowadzenie zabiegu z użyciem lasera B- Longa jest nieinwazyjne i całkowicie bezbolesne. Metoda ta jest więc bezpieczna dla zdrowia. Może być wykonywana niezależnie od koloru skóry oraz pory roku. Laser w żaden sposób nie przerywa ciągłości skóry, można go stosować zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Terapia laserowa nie narusza żadnych tkanek skóry oraz naskórka. Przeprowadzenie zabiegu nie wymaga zachowania wyjątkowych procedur, poza wykluczeniem przeciwwskazań. Urządzenie nowej generacji wyposażone zostało w aż 10 głowic laserowych, które mogą dotrzeć w każde miejsce.

Dlaczego laser kosmetyczny B-Longa jest skuteczny?

Głowice umożliwiają frakcjowanie fal radiowych, które zmuszają skórę do głębokiej odnowy. Mikrowibracje równomiernie podgrzewają tkankę na całej jej głębokości. To właśnie dzięki temu zabieg z wykorzystaniem lasera kosmetycznego jest tak precyzyjny, bezpieczny i daje wielokrotnie lepsze efekty zabiegowe niż w przypadku innych metod. Po wykonaniu 15 minutowego zabiegu skóra głowy jest odprężona, lecz nie zaczerwieniona, tak jak w przypadku innych metod terapeutycznego zwalczania łysienia głowy. Aby były one zauważalne, zabieg z laserem B-Longa należy wykonywać przynajmniej 2 razy w tygodniu.

Przeciwwskazania do stosowania lasera na porost włosów

Decydując się na terapię z użyciem lasera kosmetycznego, należy pamiętać o zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Dlatego podczas czesania nie należy kierować wzroku bezpośrednio na czerwone światło. Nie używaj urządzenia B-Longa w pobliżu akcesoriów źródła ciepła. Kobiety karmiące piersią powinny zachować szczególną ostrożność podczas korzystania z urządzenia. Z lasera kosmetycznego przeznaczonego na porost włosów powinny zrezygnować kobiety w ciąży, osoby o wrażliwej skórze, z chorobami serca, nowotworami. Nie należy korzystać z urządzenia w przypadku nieprawidłowego ciśnienia krwi, czy chorób naczyń mózgowych. Dla uzyskania najlepszych efektów terapia laserowa powinna trwać przynajmniej 6 miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *