Technologia RF na ratunek Twoim włosom

Nadmierne wypadanie włosów to najczęściej problem mężczyzn, ale dotyka również kobiety – np. po przebytej ciąży albo chorobie.

Sprawia, że fryzura nie jest tak gęsta jak dawniej i znacznie obniża codzienny komfort.

Na szczęście odpowiedzią na problemy kobiet jest nowoczesna technologia RF, którą wykorzystujemy w naszym laserze B-Longa.

Czym jest i jak może Ci pomóc?

Wypadanie włosów – problem, któremu możemy zaradzić

Choć to przede wszystkim panowie mają problem z nadmiernym wypadaniem włosów (łysienie dotyka około 50 proc. dorosłych mężczyzn poniżej 50. roku życia i ponad 70 proc. mężczyzn powyżej tego wieku), pojawia się także u kobiet. Dotyczy zwłaszcza pań, które przebyły ciążę, korzystały z różnego rodzaju diet odchudzających albo leczyły poważną chorobę. W takiej sytuacji, gdy fryzura stała się rzadka i mało estetyczna, najczęściej nie pomogą szampony czy wizyty u fryzjera – żaden preparat nie odbuduje bowiem mieszków włosowych wystarczająco skutecznie i nie przywróci odpowiedniej gęstości fryzury.Alternatywą jest skorzystanie z nowoczesnych technologii, które oferujemy również w Beautifly. Jednym z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych sposobów na porost włosów jest laser B-Longa, dzięki któremu będziesz mogła ponownie cieszyć się bujną, piękną fryzurą. W czym tkwi jego skuteczność? Jak się okazuje, nie tylko w zastosowaniu specjalnych głowic laserowych, ale także technologii RF, która czyni to urządzenie jeszcze bardziej niezawodnym. Czym jest?
B-Longa3

Technologia RF, czyli fale radiowe w walce o piękne włosy

Działanie lasera jest powszechnie znane i doceniane przez zadowolone klientki, jednak to właśnie technologia RF pozwoliła na osiągnięcie optymalnego efektu działania B-Longa. Jej działanie oparte jest na falach radiowych, które stymulują powierzchnię skóry głowy i w ten sposób pozwalają uzyskać jeszcze lepszy efekt, w postaci gęstej i pięknej fryzury.Mówiąc nieco bardziej szczegółowo, technologia RF pozwala na podgrzewanie skóry właściwej oraz tkanki podskórnej. To z kolei poprawia cyrkulację krwi – w efekcie do skóry głowy dociera więcej tlenu i cennych składników pokarmowych. Co więcej, fale radiowe wspomagają porost włosów i zapobiegają ich wypadaniu – efekt cieplny wpływa bowiem pozytywnie również na korzeń włosa.Co więcej, dzięki zastosowaniu technologii RF regulowana jest praca gruczołów łojowych – to właśnie one są bardzo często odpowiedzialne za wypadanie włosów. Nadmiar produkowanego sebum blokuje ujścia gruczołów, co powoduje rozwój niepożądanych, bytujących na skórze głowy drożdżaków. Ich aktywność prowadzi z kolei do powstania łupieżu – zarówno on, jak i łojotok, mogą być przyczyną wypadania włosów. Dzięki zastosowaniu fal radiowych problem ten nie będzie Cię dotyczył.Warto dodać, że technologia RF jest w pełni bezpieczna i bezinwazyjna, nie wywołując jakiegokolwiek bólu czy dyskomfortu. Dlatego też może być stosowana w domowych warunkach, bez konieczności konsultowania się z lekarzem.

Technologia RF sposobem na piękne włosy

Wszystko to sprawia, że laser B-Longa, wspomagany przez technologię RF:
  • pomoże Ci w problemie wypadania włosów, łysienia plackowatego i androgenowego, przywracając gęstość Twojej fryzury w stosunkowo krótkim czasie;
  • sprawdzi się niezależnie od typu posiadanych przez Ciebie włosów oraz skali problemu, z jakim się mierzysz;
  • może być stosowany w domowych warunkach i w każdej chwili, co zapewni Ci maksymalny komfort korzystania z niego;
  • jest prosty w obsłudze i poradzi sobie z nim każda kobieta.
1.629,00 

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące technologii RF oraz jej wpływu na włosy albo chcesz bliżej poznać działanie lasera B-Longa, zapraszamy tutaj albo do kontaktu z naszym specjalistą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *