Jakość PREMIUM – jak powstają produkty Beautifly?

Czego oczekujesz od produktu kosmetycznego do twarzy?

Na pewno musi on być skuteczny i bezpieczny w działaniu. Nie może wywoływać żadnych skutków ubocznych.

Ale czy to wszystko? Czy kupując urządzenie przeznaczone do pielęgnacji twarzy, zastanawiasz się jak ono powstało?

Nawet z pozoru dwa zestawione obok siebie produkty, które wydają się identyczne i mają podobne specyfikacje, w rzeczywistości mogą być zupełnie inne. I choć świadomość zakupowa wśród konsumentów wzrasta, wciąż wiele osób podejmuje decyzje o zakupie konkretnego produktu, ze względu na jego cenę. A gdybyś miała możliwość poznać historię powstawania urządzenia?

Budowanie świadomości Klienta

Urządzenia kosmetyczne od Beautifly to nie tylko elegancko wyglądające i designerskie gadżety do pielęgnacji ciała i twarzy. Są to przede wszystkim produkty, które posiadają bogatą historię powstawania. Moduły do sprzętów poddawane są wszelakim testom, dzięki którym Ty jako Klient zyskujesz gwarancję niezawodności urządzenia oraz bezpieczeństwa jego stosowania. W zamian otrzymujesz produkt o nowoczesnym designie i innowacyjnej technologii, której nie znajdziesz w dwa razy tańszych zamiennikach. Artykuły do pielęgnacji od Beautifly posiadają certyfikaty poświadczające o ich autentyczności, co sprawia, że uznawane są za produkty PREMIUM. Nie bez powodu używane są przez Klientki indywidualne oraz profesjonalne salony kosmetyczne.

Jakość wykonania PREMIUM

Zdecydowana większość konsumentów ocenia artykuły ze względu na nich cenę. Decyzje zakupowe kształtują się wokół wyboru produktu wiodącego i jego tańszego odpowiednika. Przykładem może być kupno fluidu. Kosmetyk za ok. 10 zł niesie za sobą ryzyko zbierania się w załamaniach skóry, częściej się ciastkuje, wygląda nieestetycznie na twarzy i może też uczulać. Artykuł droższy zwykle zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia niepożądanych efektów. Posiada więcej właściwości pielęgnacyjnych, przez co skóra wydaje się być zadbana i świeża.Podobnie klaruje się sytuacja w momencie, w którym zestawiasz obok siebie sprzęty od Beautifly i dużo tańsze urządzenia konkurencyjne. Pierwsze różnice możesz dostrzec w jakości ich wykonania. Artykuły Beautifly powstały z tworzywa ABS, który najczęściej wykorzystywany jest do produkcji elementów z branży RTV/AGD. To najtrwalszy materiał, który charakteryzuje się niezwykłą twardością, przez co jest odporny na zarysowania, czy uszkodzenia mechaniczne. Kolejną jego zaletą jest to, że można z niego uzyskać dowolną powierzchnię, która nie ulega wygnieceniu. Tak dobre właściwości tworzywa sprawiają, że uzyskane w wyniku tworzenia artykuły Beautifly, są solidne i porządne. Zdecydowana większość produktów konkurencyjnych powstaje ze zwykłego plastiku, który szybciej się niszczy i ulega zużyciu. Urządzenia te w wyniku braku potwierdzonego bezpieczeństwa w kontakcie ze skórą, mogą uczulać i podrażniać. Co więcej, przez ich słabą strukturę łatwiej tracą kolor i ulegają odbarwieniom.

Wrażenia estetyczne

Decydując się na zakup elektronicznych urządzeń do pielęgnacji twarzy i ciała od Beautifly, wybierasz wysokojakościowe produkty, które opatrzone są odpowiednimi certyfikatami i gwarancją bezpieczeństwa. Stawiasz na nowoczesne rozwiązania technologiczne, szeroki zakres możliwości, za którymi stoi najwyższa jakość produkowanych podzespołów. Wartością urządzeń Beautifly są pozytywne wrażenia estetyczne, dzięki którym poczujesz się wyjątkowo. Intuicyjna technologia jest wyjątkowo prosta w obsłudze, dla każdego Klienta. Idealnie wyprofilowane linie produktów oraz ich kształt, z łatwością dopasowuje się do dłoni. Dzięki temu masz możliwość stabilnego i płynnego wykonywania ruchów przy pomocy urządzenia elektronicznego. Wartością dodaną jest wyposażenie pudełka każdego produktu, w którym kryją się dodatkowe akcesoria niezbędne do ładowania, czy jego bezpiecznego przechowywania. Jest to idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby, która lubi gadżety pielęgnacyjne i chętnie korzysta z nowych technologii.Mimo podobnej specyfikacji do urządzeń konkurencyjnych, funkcje sprzętu Beautifly dają możliwość uzyskania znacznie lepszych, szybszych i trwalszych efektów pielęgnacyjnych. Przekonaj się sama, czy jakość urządzeń Beautifly spełni Twoje oczekiwania, a być może już nigdy nie sięgniesz po tańszy zamiennik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *