Czy da się odzyskać włosy utracone przez COVID-19? Rewolucyjny laser B-Longa, spełniający marzenia o gęstych i zdrowych włosach

b-longa

Wraz z początkiem pandemii, coraz dłuższa stawała się lista skutków ubocznych związanych z COVID-19. Należą do nich między innymi problemy z płucami, zaburzenia sercowo-naczyniowe i krzepnięcia krwi. U niektórych pojawiły się także zmiany skórne, w tym wypadanie włosów. Na szczęście – dla zdecydowanej większości pacjentów istnieje nadzieja, że ​​ich włosy mogą odrosnąć.

Czym są fale radiowe i jak mogą pomóc moim włosom?

Kluczową zaletą tej innowacyjnej technologii jest wysoka kontrola nad ścieżką prądu RF, wykorzystywana do szybkich zabiegów o wysokiej skuteczności, wysokim profilu bezpieczeństwa i braku bólu podczas zabiegu. Laser B-Longa https://beautifly.eu/produkt/laser-na-porost-wlosow-b-longa/ działa podwójnie – obok technologii fal radiowych, wykorzystuje także LLLT, które pomagają w dodatkowej stymulacji skóry głowy i pobudzają mieszki włosowe do wzrostu.

Technologia RF jest bezpieczna i bezinwazyjna. Według użytkowników nie wywołuje bólu ani dyskomfortu. Tytanowa powłoka lasera B-Longa zabezpiecza włosy przed elektryzowaniem i plątaniem.

Jak to działa?

Kolce lasera działają podobnie do zębów grzebienia i rozdzielają włosy pacjenta, zapewniając, że prąd RF jest równomiernie rozprowadzany i dostarczany do skóry głowy. Każdy z nich działa jako niezależna elektroda z osobnym przełącznikiem elektrycznym, umożliwiającym każdej elektrodzie zmianę polaryzacji (+/-). Podczas zabiegu każda ze szpilek przekazuje prąd elektryczny RF do obszaru docelowego na skórze głowy, przeprowadzając dogłębną stymulację, która sprzyja wzrostowi włosów.

Terapia Low level Laser Therapy – czyli LLLT, wykorzystuje biostymulujące działanie lasera małej mocy (0,2 wata). Wykorzystuje się światło czerwone, które głęboko wnika i stymuluje tkanki skóry głowy, poprawiając jakość i grubość włosów, zmniejszając ilość wypadających włosów, a także odżywiając i poprawiając wykończone wirusem, osłabione włosy.

Gdy włosy zaczną odrastać, ważne jest, aby nie narażać ich na ciepło, chemikalia lub decydować się na zabieg przedłużania. Pacjentom z poważniejszymi chorobami skóry zaleca się konsultację z lekarzem pierwszego kontaktu w celu przeprowadzenia rutynowych badań krwi, aby upewnić się, że nie występują żadne zaburzenia tarczycy, niedokrwistość ani inne aktywne schorzenia przyczyniające się do utraty włosów. W pozostałych przypadkach, z lasera B-Longa można śmiało korzystać bez konsultacji z lekarzem.

Laser na porost włosów B-Longa daje im drugie życie

To innowacyjna technologia, która pomogła setkom osób, borykających się z następstwami wirusa. Pomaga w problemie wypadania włosów, łysienia plackowatego i androgenowego, przywracając gęstość i elastyczność włosów w stosunkowo krótkim czasie. Laser pomógł odzyskać mocne włosy także osobom po przebytej narkozie, ciąży lub panom, którzy borykali się z przedwczesnym pojawianiem się zakoli.

Do zalet terapii falami radiowymi należy z pewnością zaliczyć to, że jest to zabieg, który samodzielnie możemy przeprowadzać w domowych warunkach jako uzupełnienie innego stosowanego równolegle leczenia. Daje gwarancje poradzenia sobie z każdym problemem.

Czy istnieje lepsza kuracja na porost włosów niż Laser B-Longa?

Warto pamiętać, że jeśli wypadanie włosów spowodował COVID-19, konieczne jest całkowite wyleczenie choroby. Jeśli to któryś z leków powoduje wypadanie włosów, lekarz może zalecić zaprzestanie jego stosowania na kilka miesięcy. Po wyzdrowieniu możemy zacząć terapię odzyskiwania utraconych włosów.

Udowodniono, że urządzenia laserowe i fale radiowe to najlepsza metoda leczenia dziedzicznego wypadania włosów u mężczyzn i kobiet, a także wzmacniania włosów osłabionych w wyniku chorób.

Jest to zatem odpowiedni moment, aby zakończyć poszukiwania antidotum na porost włosów. B-Longa to jedno laserowe urządzenie, które zastąpi wszystkie drogie kosmetyki i suplementy, które do tej pory nie przynosiły zadowalających efektów. Zaufaj kuracji laserem i ciesz się nowymi, gęstymi włosami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *