Depilator IPL – co to jest?

Depilator IPL - co to jest?
Czy depilatory IPL są skuteczne? Jak najbardziej, pod warunkiem, że zainwestujemy w sprawdzony sprzęt i wiemy, jak go odpowiednio używać. Jednak zanim przejdziemy do praktyki, warto zadać sobie pytanie: co to właściwie jest depilator IPL? Jak działa technologia, która pozwala nam cieszyć się piękną i gładką skórą przez długie tygodnie?

Depilator laserowy IPL – jak działa?

Kiedyś technologia oparta na bazie światła IPL była dostępna jedynie w salonach kosmetycznych. Dzisiaj możemy z niej swobodnie korzystać w domowym zaciszu, uzyskując równie dobre rezultaty. Jak to możliwe? Wszystko opiera się na metodzie selektywnej fototermolizy, która podnosząc temperaturę doprowadza do uszkodzenia macierzystych włosków mieszkowych. Dzięki temu depilator IPL jest w stanie skutecznie zredukować owłosienie. Początkowo zabieg trzeba wykonywać co 4-6 tygodni, jednak już po pierwszych czterech stosowaniach skóra staje się gładka, a włoski mniej widoczne.

Depilator IPL opinie

Dlaczego są tak pozytywne? Dzięki technologii światła IPL można na dobre zapomnieć o maszynkach do golenia i codziennej depilacji. Stosując depilator laserowy IPL regularnie, po kilku miesiącach włoski będą już tak słabe, że praktycznie niewidoczne. Stopniowo zabieg będzie wymagał powtórzenia coraz rzadziej, bo proces ponownego wzrostu włosa może zostać całkowicie wstrzymany.  I co najlepsze: taką depilację możemy wykonywać samodzielnie w domu. Bez względu na porę roku, zacznijcie już teraz! Pamiętajcie tylko, aby bezpośrednio po zabiegu nie opalać skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.