Depilator IPL – jak często używać?

Depilator IPL - jak często używać
Bez względu na porę roku kobiety lubią mieć gładką i zadbaną skórę. Depilacja przeróżnymi sposobami znana jest od wieków, ale współcześnie mamy do dyspozycji coś unikalnego: technologię światła IPL. Dzięki temu w zaciszu domowym możemy wykonać bezbolesną i skuteczną depilację, a później cieszyć się efektami przez długie tygodnie.

Depilator IPL – jakie daje korzyści?

Przede wszystkim skutecznie redukuje owłosienie. Już po czterech zabiegach skóra staje się gładsza, a włoski odrastają o wiele wolniej i są jaśniejsze. Dzieje się tak dlatego, bo impulsy światła IPL docierają głęboko w warstwy skóry, docierając do cebulki włosa i doprowadzając do jej rozpadu. Czy wobec tego depilatory IPL są skuteczne? Jak najbardziej. Potwierdzają to pozytywne opinie użytkowniczek!

Depilator laserowy IPL – jak często używać?

Sesje należy wykonywać nie częściej niż co cztery tygodnie. To ważne, w przeciwnym razie skóra może zostać podrażniona, a tego chcemy uniknąć. Ile zabiegów będzie potrzebnych? To zależy od grubości i koloru włosa, a także gęstości owłosienia. Warto również pamiętać o tym, że stosując depilację światłem IPL należy unikać opalania się, stosowania samoopalaczy, a także nie stosować kremów z retinolem, witaminą C czy isotretynoiną. Bezpośrednio po zabiegu lepiej nie korzystać z chlorowanej wody, a skórę należy nawilżyć łagodnym balsamem i pozwolić jej odpocząć. Aby użytkowanie było bezpieczne, wcześniej należy skórę dokładnie oczyścić, w przeciwnym razie kosmetyki mogą doprowadzić do podrażnienia. Jeśli chodzi o depilator IPL, opinie wśród użytkowniczek są bardzo pozytywne. Jak najbardziej! Zainwestujmy w sprzęt, któremu zaufały już inne konsumentki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.