Depilator laserowy – co to jest?

Depilator laserowy – jak to działa? Pytanie to zadajemy nie bez powodu! Pandemia, która nareszcie zakończyła się po dwóch latach sprawiła, że nasze życie ograniczyło się do czterech ścian mieszkania lub domu i w dużej mierze przeniosło się do internetu. W wyniku narzuconych ograniczeń częściej zaczęliśmy robić zakupy przez internet, a także nabywać nowe umiejętności, za wykonywanie których wcześniej płaciliśmy. Nic więc dziwnego, że także sfera beauty z salonu kosmetycznego trafiła do naszych łazienek. Dużą popularność zyskały, np. urządzenia do depilacji, dzięki którym niezależnie od płci możemy zadbać o gładką skórę na całym ciele. Depilator laserowy  – czy to działa? Właśnie na tym zagadnieniu skupimy się w poniższym artykule. 

Depilator laserowy dla każdego

Zanim przejdziemy do tego ile kosztuje depilator laserowy, a także zgłębimy sekrety jego działania, zacznijmy od wymienienia jego zalet. Urządzenie to wykorzystywane jest w kosmetyce do depilacji niechcianego owłosienia z różnych części ciała – nóg, twarzy, strefy bikini, rąk, a także pleców

Depilator laserowy włosków często nazywany jest depilatorem świetlnym – co jest oczywiście błędne. Modele świetlne wykorzystują impulsy światła IPL. To nie to samo, co depilatory laserowe, używane w salonach kosmetycznych – technologia zastosowana w dwóch tych typach urządzeń jest inna.

Jaką technologię wykorzystuje depilator laserowy IPL

Depilator laserowy – czy to działa? Oczywiście! Sekret tego urządzenia tkwi w impulsach światła IPL. Padają one na skórę, przez którą bezpośrednio docierają do cebulki włosa. Tam dochodzi do miejscowego rozgrzania barwnika, aż do uzyskania rozpadu cebulki. Zabieg laserowego usuwania włosów na skórze jest całkowicie bezbolesny.

Depilator laserowy – jak to działa? Czy jest skuteczny? Powyżej wyjaśniliśmy tą kwestię. Sama obsługa urządzenia jest bardzo intuicyjna, dlatego też można go używać samodzielnie w zaciszu własnego domu. Trzeba jedynie pamiętać o odpowiednim ustawieniu i dobraniu bezpiecznego tryby wysyłania impulsów świetlnych.

Depilator laserowy – opinie

Wiele osób zadaje pytanie o depilator laserowy – czy to działa? Według badań oraz opinii użytkowników można z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że to poręczne, domowe urządzenie pozwala osiągnąć wymarzone rezultaty. Dzięki niemu użytkownicy cieszą się gładką skórą bez konieczności ciągłego, codziennego golenia, związanego z pewnym dyskomfortem. Efekt widoczny jest już po 4 sesjach naświetleń. Włosy odrastają wolniej i są o wiele słabsze.

Koszt depilatora laserowego

Ile kosztuje depilator laserowy? Oczywiście cena zależy od jakości urządzenia, elementów dołączonych do zestawów, a także marki. W Beautifly depilatory laserowe można kupić już za tysiąc złotych, co stanowi nie lada okazję. Droższe urządzenia nieraz oferują użytkownikom znacznie więcej, np. pomagają redukować niedoskonałości skóry, jak i rewitalizować naskórek. Zatem ile kosztuje dobry depilator z takimi udogodnieniami? W tym przypadku trzeba liczyć się z kosztem około tysiąca pięciuset złotych. Dużo taniej można zakupić, np. profesjonalne urządzenia do twarzy.

Bardzo zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu, w którym oprócz laserowych depilatorów, można także kupić:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *