Jak działa domowy depilator laserowy?

Domowy depilator laserowy IPL

Coraz popularniejsze stają się depilatory do użytku domowego, między innymi takie wykorzystujące impulsy świetlne IPL (Intense Pulse Light). Taki depilator laserowy to wciąż spory wydatek, jednakże w dłuższej perspektywie może okazać się lepszym rozwiązaniem niż regularne wizyty w salonie kosmetycznym lub codzienne używanie jednorazowych maszynek do golenia.

Jak działa domowy depilator laserowy?

Impulsy światła IPL emitowane przez depilator laserowy padają na skórę, przez którą docierają bezpośrednio do cebulki włosa. Tam dochodzi do miejscowego rozgrzania barwnika, aż do uzyskania rozpadu cebulki. Zabieg laserowego usuwania włosów na skórze jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny, bez ryzyka uszkodzenia tkanek otaczających mieszek włosowy.

A jak używać depilatora laserowego w domu? Przed depilacją należy ogolić i umyć skórę w wybranym miejscu. Po założeniu ochronnych okularów wybierz określony tryb działania i stopniowo naświetlaj skórę. Po zabiegu możesz nawilżyć skórę odpowiednim, ulubionym kosmetykiem. Już po 4 sesjach zauważysz różnice, a odrastające znacznie wolniej włosy będą dużo słabsze. Prawda, że proste?

Depilacja laserowa w domu

Depilacja laserowa w domu jest bardzo prosta. Dzięki depilatorowi laserowemu będziesz się niechcianego owłosienia praktycznie z całego ciała – nóg, twarzy, strefy bikini, rąk, a także pleców. To urządzenie nie jest przeznaczone jedynie dla kobiet – mężczyźni również z powodzeniem mogą używać depilatorów laserowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *