Depilator laserowy – ile błysków?

Czym są tytułowe błyski? To maksymalna liczba impulsów świetlnych lampy depilatora laserowego IPL, prościej mówiąc – żywotność urządzenia. Przymierzając się do zakupu depilatora laserowego na pewno jesteś ciekawa, jak długo takie urządzenie Ci posłuży. Czy liczba impulsów w różnych urządzeniach na rynku jest identyczna? Jak policzyć liczbę błysków na pracę depilatora?

Depilatory laserowe możliwe do kupienia obecnie na polskim rynku w swojej ofercie posiadają średnio między 300 000 a 500 000 impulsów świetlnych.

Depilacja laserowa w domu produktami marki Beautifly

Jaki zatem depilator wybrać? Urządzenia marki Beautifly mają największą liczbę impulsów świetlnych wśród urządzeń w podobnych cenach. Depilator pod kątem liczby błysków zostawiają droższą konkurencję w tyle. Co za tym idzie – żywotność lamp w urządzeniach marki Beautifly jest dłuższa. To jeden z wielu argumentów przemawiających za produktami Beautifly. Jedna lampa, posiadająca 500 000 impulsów świetlnych, wystarczy na 20, a nawet 30 lat użytkowania. Depilator laserowy to inwestycja na lata.

Domowe depilatory laserowe IPL to alternatywa dla kosztownych zabiegów w salonach kosmetycznych. A takie urządzenie może zastąpić niejeden zabieg! Depilator laserowy IPL B-Shine ICE marki Beautifly posiada funkcje depilacji laserowej, fotoodmładzania skóry oraz leczenia trądziku z usuwaniem niedoskonałości skóry.

Jak używać depilatora laserowego w domu?

Impulsy światła IPL (Intense Pulsed Light) emitowane przez depilator laserowy padają na skórę, przez którą docierają bezpośrednio do cebulki włosa. Tam dochodzi do miejscowego rozgrzania barwnika, aż do uzyskania rozpadu cebulki. Przed depilacją należy dokładnie oczyścić i ogolić skórę w wybranym do zabiegu miejscu. Po założeniu ochronnych okularów wybierz określony tryb działania i stopniowo naświetlaj skórę. Po zabiegu możesz nawilżyć skórę ulubionym kosmetykiem. Zawsze stosuj się do zaleceń producenta i przed pierwszym samodzielnym zabiegiem zapoznaj się z instrukcją urządzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *