Ile kosztuje mikrodermabrazja diamentowa?

Przywykliśmy do tego, że za zabiegi kosmetyczne zazwyczaj trzeba słono zapłacić. Cena jest tym wyższa, że zazwyczaj jedna seria nie wystarczy, a trzeba wykonać ich kilka, bo inaczej efekty nie będą tak widoczne. Do tego dochodzi pielęgnacja w domu, która jest konieczna dla podtrzymania efektów. Zobacz, ile trzeba zapłacić za profesjonalny zabieg.

Mikrodermabrazja – cennik

Oczywiście nie istnieje jeden sztywny cennik mikrodermabrazji. Cena zabiegów różni się w zależności od:
  • miasta,
  • prestiżu salonu i doświadczenia kosmetologa,
  • stosowanych urządzeń i kosmetyków,
  • obszaru ciała, który zostaje poddany zabiegowi.
Trzeba mieć na uwadze, że mikrodermabrazja krok po kroku to zabieg składający się z oczyszczania, masowania, przygotowywania, stymulowania skóry i wreszcie jej regenerowania poprzez nawilżanie. Trzeba na to około 30 minut (twarz) lub więcej, jeżeli większy obszar ciała jest poddawany zabiegowi.

Mikrodermabrazja twarzy – cena

Koszt mikrodermabrazji diamentowej twarzy waha się w granicach 120 do 250 złotych – jak widzisz różnica w cenach może być kolosalna. Dowiedz się dokładnie nie tylko tego, jaka jest cena mikrodermabrazji twarzy, ale też kto ją wykonuje i z jakich preparatów korzysta. Czasem w cenie jest też maska algowa lub inny zabieg regenerujący. Za mikrodermabrazję większych partii ciała zapłacimy więcej. W przypadku pleców trzeba liczyć się z wydatkiem nawet 700 złotych. Pamiętaj, że choć często mikrodermabrazja daje efekty już po 1 zabiegu to i tak trzeba będzie ja powtórzyć, co wpływa na wzrost ogólnej ceny.

Koszt mikrodermabrazji diamentowej w domu

Jeszcze do niedawna nie było alternatywy dla mikrodermabrazji diamentowej wykonywanej w salonie. Dzisiaj możesz poczuć się bardziej niezależnie i swobodne decydować o częstotliwości i intensywności zabiegów. Sprzęt do mikrodermabrazji kupisz za około 300-500 złotych, ale ta inwestycja zwróci się już po kilku zabiegach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.