Mikrodermabrazja diamentowa – jaką kupić? Urządzenia do użytku domowego

Czy pielęgnacja w domu może być równie przyjemna i skuteczna, jak zabiegi wykonywane w salonie kosmetycznym? Nawet początkująca osoba poradzi sobie z przeprowadzaniem mikrodermabrazji diamentowej, jeśli zainwestuje we własny sprzęt. Pozostaje tylko pytanie, jakie urządzenie kupić?

Urządzenia do mikrodermabrazji – jakie wybrać?

Popularność zabiegów kosmetycznych sprawia, że wiele osób interesuje się nimi także od strony „technicznej”. Już podstawowa wiedza w tym zakresie i korzystanie z dobrego sprzętu pozwala paniom (ale też panom) samodzielnie wykonywać zabieg taki jak mikrodermabrazja diamentowa i cieszyć się lepszą kondycją skóry. Aby istotnie tak było, trzeba przed zakupem porównać urządzenia do mikrodermabrazji diamentowej. Zwróć przy tym uwagę na:

  • ilość trybów mocy ssącej,
  • sposób zasilania,
  • tryby pracy (masaż próżniowy, liftingujący)
  • zawartość zestawu (wymienne głowice, filtry gąbkowe, ładowarka),
  • wodoszczelność,
  • sposób działania (niebieskie światło fotonowe, cząsteczki diamentowe – sztuczne lub prawdziwe).

Oczywiście im bardziej zaawansowany i wielofunkcyjny model, tym wyższa jego cena. Wystarczy jednak porównać, ile płacisz za urządzenie jednorazowo, a ile kosztują Cię zabiegi w salonie kosmetycznym. W takim porównaniu zawsze taniej wypadnie urządzenie do domowej mikrodermabrazji.

Mikrodermabrazja diamentowa w domu – sprzęt i kosmetyki

W przypadki tego zabiegu liczy się zarówno sprzęt, jak i kosmetyki do mikrodermabrazji. Wybieraj wyłącznie bezpieczne preparaty, które są dedykowane do użytku domowego z wykorzystaniem profesjonalnego urządzenia do mikrodermabrazji.

Opinie o urządzeniach do mikrodermabrazji w domu

Przed zakupem na pewno warto zasięgnąć opinii na forum o urządzeniach do mikrodermabrazji. Porad szukaj też na dedykowanych grupach w mediach społecznościowych oraz w rankingach. Masz zaufaną kosmetyczkę? Jej zdanie też może być przydatne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *